۰۵:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۱

چهارمین بمب نقل و انتقالات پرسپولیس در آستانه انفجار

ظاهرا برای ناکامی پرسپولیس در خرید بازیکن کارشکنی‌های صورت می‌گیرد.

چهارمین بمب نقل و انتقالات پرسپولیس در آستانه انفجار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، اخبار متعددی در خصوص پیوستن چند بازیکن به پرسپولیس، اما صحبت از کارشکنی‌هایی می‌شود تا پرسپولیس در این زمینه ناکام بماند. با وجود اینکه کادر فنی تیم پرسپولیس هنوز مشخص نشده و سرمربی جدید این تیم انتخاب نشده است اما مسئولان این باشگاه برای دور نماندن از نقل و انتقالات قصد دارند یکی دو بازیکن جذب کنند.

عبدالکریم حسن بازیکن قطری و جواد آقایی‌پور بازیکن تیم استقلال خوزستان دو بازیکنی هستند که مدنظر باشگاه پرسپولیس قرار دارند و مذاکرات برای جذب این دو بازیکن ادامه دارد. محمد خدابنده‌لو دیگر بازیکنی است که مسئولان پرسپولیس در تلاش هستند تا جلب رضایت مدیران مس رفسنجان بتوانند این بازیکن را به خدمت بگیرند.

در حالیکه صحبت از توافقاتی با این بازیکنان به گوش می‌رسد اما مسئولان پرسپولیس به صراحت در خصوص عقد قرارداد با این بازیکنان حرف نمی‌زنند.

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در این باره گفت که برخی کارشکنی‌ها در جریان است تا پرسپولیس نتواند بازیکنی جذب کند اما ما در تلاش هستیم تا هرچه سریع‌تر وضعیت بازیکنان مدنظرمان را مشخص کنیم.

وی بدون نام بردن از اینکه کار انتقال کدام بازیکنان قطعی شده است خاطرنشان کرد که تا یکی دو روز آینده اخباری به هواداران پرسپولیس ارائه خواهد شد.

این اظهارات در حالی انجام شده که باشگاه پرسپولیس با این بازیکنان به توافقات خوبی رسیده و احتمالاً به زودی نام بازیکنان جدید پرسپولیس رسانه‌ای می‌شود. هرچند که به گفته همین مقام مسئول کار یک بازیکن دیگر هم برای پیوستن به پرسپولیس در جریان است که البته نامی از او برده نشده است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار