۰۶:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۰

چراغ سبز یک تیم شهرستانی به ستاره استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،علی اصغر کلانتری سرمربی فجر سپاسی شیراز بیان کرد: داریوش شجاعیان از جمله بازیکن‌های باکیفیت لیگ برتر است و اگر بخواهد بار دیگر به تیم فجر بازگردد تیم فجر شهید سپاسی از وی استقبال خواهد کرد. وی اضاف...

چراغ سبز یک تیم شهرستانی به ستاره استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،علی اصغر کلانتری سرمربی فجر سپاسی شیراز بیان کرد: داریوش شجاعیان از جمله بازیکن‌های باکیفیت لیگ برتر است و اگر بخواهد بار دیگر به تیم فجر بازگردد تیم فجر شهید سپاسی از وی استقبال خواهد کرد.

وی اضافه کرد: داریوش شجاعیان اگر بخواهد به تیم فجر که خانه این بازیکن است بازگردد این باشگاه آمادگی دارد تا مقدمات بازگشت این بازیکن شیرازی را به تیم فجر فراهم کند.

گفتنی است داریوش شجاعیان هافبک فصل قبل استقلال تهران به احتمال زیاد در لیست خروجی فرهاد مجیدی سرمربی این تیم قرار گرفته و فصل بعد را در تیم دیگری بازی خواهد کرد و و مقصد احتمالی وی نیز فجر شهید سپاسی است.

این در حالی است که علی نعمتی مدافع فصل گذشته پدیده مشهد نیز عنوان کرده در صورتی که کار انتقال وی به پرسپولیس تهران فراهم نشود فصل بعد سرباز شده و به تیم فجر شهید سپاسی منتقل خواهد شد.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط