پیمان اکبری: یکی دو بازیکن پیکان از نظر روانی آماده بازی نیستند

سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: یکی دو تا از بازیکن پیکان از نظر روانی آماده بازی نیستند و این جدای بحث آسیب دیدگی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،پیمان اکبری: یکی دو بازیکن پیکان از نظر روانی آماده بازی نیستند. هفته بیست‌وسوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز چهارشنبه، ۱۲ بهمن با هفت دیدار در شهرهای گرگان، اصفهان، ارومیه، گنبد، تهران، اردکان و سیرجان پیگیری شد. تیم‌های مس رفسنجان، شهرداری گنبد، نیان الکترونیک خراسان، فولاد سیرجان ایرانیان، پاس گرگان، شهداب یزد و راه‌یاب ملل مریوان در بازی‌های این هفته مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.

پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال پیکان پس از بازی مقابل تیم نیان الکترونیک خراسان و شکست ۳ بر یک مقابل این تیم اظهار داشت: به تیم خراسان بابت جنگندگی و استفاده از موقعیت‌های حساس تبریک می‌گویم. شاید از نظر آنالیز تیم ما در فاکتورهایی بالاتر از تیم مقابل بود، اما در امتیازهای حساس نتوانستیم عملکرد درستی داشته باشیم و نتیجه نگرفتیم.

وی در خصوص بازیکنان مصدوم خود گفت: چند هفته است که فیاضی را نداریم و در بازی قبل کلاً ۲ ست توانستیم از او استفاده کنیم. همچنین آرمین تشکری به عنوان یکی از بازیکنان اصلی پست سرعتی مصدوم است، اما مسأله فقط مصدومیت نیست و یکی دو تا از بازیکن پیکان از نظر روانی آماده بازی نیستند و این جدای بحث آسیب دیدگی است.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*