طرح عید تا عید محصولات سایپا از امروز آغاز می شود

پیش فروش ۱۱ محصول سایپا و زامیاد به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر (۲۴ تیرماه ۱۴۰۰)/پیش فروش ۱۱ محصول گروه خودروسازی سایپا/ متقاضیان سه روز برای ثبت نام فرصت دارند/ پیش فروش محصولات زامیاد بدون قرعه کشی و محدودیت

جشنواره پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیرخم از ساعت ۱۴ امروز آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ثبت نام پیش فروش ۱۱ محصول سایپا امروز پنج شنبه ۲۴ تیرماه ۱۴۰۰ آغاز می شود. در طرح پیش فروش سایپا که به مناسبت عید غدیر و عید قربان برگزار می گردد، ۱۱ محصول سایپا من جمله شاهین، انواع کوئیک، ساینا، وانت و انواع نیسان  و پادرا عرضه می گردد. قابل توجه اینکه مدت ثبت نام فقط ۳ روز است و متقاضیان خودرو سایپا باید با مراجعه به سایت سایپا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.  در محصولات زامیاد برای اولین بار طی چند وقت اخیر و پس از اجباری شدن فرآیند قرعه کشی، دیگر قرعه کشی صورت نمی گیرد و هیچ محدودیتی در ثبت نام نیز وجود ندارد.

ثبت نام فروش فوق العاده سایپا ۲۴ تیر+ لینک ثبت نام خودو سایپا

پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا امروز پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰

جشنواره پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیرخم از ساعت ۱۴ امروز آغاز می‌شود.
در جشنواره پیش فروش محصولات عید تا عید گروه خودروسازی سایپا، ۱۱ محصول عرضه می‌شود و متقاضیان فرصت دارند تا در محصولات سایپا و پارس خودرو در مدت سه روز فرآیند ثبت نام را انجام دهند.

خودروهای عرضه شده  در پیش فروش سایپا طرح عیدانه قربان و غدیر

در این طرح ویژه خودرو‌های شاهین، کوییک اس، ساینا اس، کوییک دنده ای، ساینا دنده‌ای، کوییک دو رنگ آر، و وانت سایپا ۱۵۱ عرضه می‌شود و زمان تحویل در جشنواره فروش، فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیرماه سال آینده است.

پیش فروش محصولات سایپا

مبلغ پرداختی در طرح پیش فروش سایپا تیرماه ۱۴۰۰

در پیش ثبت نام طرح عید تا عید محصولات سایپا و پارس خودرو، مانند طرح‌های اخیر فروش خودرو در کشور، مبلغی دریافت نمی‌شود.

ثبت نام فروش فوق العاده سایپا ۲۴ تیر+ لینک ثبت نام خودو سایپا

زمان واریز مبلغ پیش پرداخت فروش سایپا تیرماه ۱۴۰۰

اما پس از قرعه کشی، اسامی منتخب ۷۲ ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ علی الحساب، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

انواع نیسان در طرح پیش فروش زامیاد تیرماه ۱۴۰۰

همچنین به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیرخم از امروز پیش فروش محصولات شرکت زامیاد شامل نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دو گانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس آغاز خواهد شد و موعد تحویل این خودرو‌ها آبان و آذرماه امسال در نظر گرفته شده است.

ثبت نام فروش فوق العاده سایپا 16 تیر

سایت و سامانه اینترنتی سایپا

در محصولات زامیاد برای اولین بار طی چند وقت اخیر و پس از اجباری شدن فرآیند قرعه کشی، دیگر قرعه کشی صورت نمی‌گیرد و هیچ محدودیتی در ثبت نام نیز وجود ندارد. در این میان پیش فروش محصولات زامیاد از امروز و به صورت ۲۴ ساعته در سایت www.saipa.iranecar.com انجام می‌شود.

 

بخشنامه پیش فروش گسترده محصولات سایپاو زامیاد به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر  

 

بخشنامه پیش فربخشنامه پیش فروش محصولات سایپا و زامیاد محصولات سایپا و زامیا

پیش فروش 11 محصول سایپا و زامیاد به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر

طرح عید تا عید محصولات سایپا از امروز آغاز می شود/ پیش فروش ۱۱ محصول گروه خودروسازی سایپا/ متقاضیان سه روز برای ثبت نام فرصت دارند/ پیش فروش محصولات زامیاد بدون قرعه کشی و محدودیت

 

زمان آغاز ثبت انام پیش فروش سایپا

جشنواره پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیرخم از ساعت ۱۴ امروز آغاز می شود.

در جشنواره پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا، ۱۱ محصول عرضه می شود و متقاضیان فرصت دارند تا در محصولات سایپا و پارس خودرو در مدت سه روز فرآیند ثبت نام را در سایت www.saipa.iranecar.com  انجام دهند.

ثبت نام محصولات سایپا

ثبت نام شاهین، انواع کوئیک، ساینا و انواع نیسان و پادرا پلاس در طرح پیش فروش سایپا تیر ۱۴۰۰

در این طرح ویژه خودروهای شاهین، کوییک اس، ساینا اس، کوییک دنده ای، ساینا دنده ای، کوییک دو رنگ آر، و وانت سایپا ۱۵۱ عرضه می شود و زمان تحویل در جشنواره فروش فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیرماه سال آینده است.

در پیش ثبت نام طرح عید تا عید محصولات سایپا و پارس خودرو، مانند طرح های اخیر فروش خودرو در کشور، مبلغی دریافت نمی شود اما پس از قرعه کشی، اسامی منتخب ۷۲ ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ علی الحساب، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

ثبت نام سایپا نیسان

فروش انواع نیسان بدون قرعه کشی در طرح پیش فروش سایپا

همچنین به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیرخم از امروز پیش فروش محصولات شرکت زامیاد شامل نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دو گانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس آغاز خواهد شد و موعد تحویل این خودروها آبان و آذرماه سال جاری در نظر گرفته شده است. در محصولات زامیاد برای اولین بار طی چند وقت اخیر و پس از اجباری شدن فرآیند قرعه کشی، دیگر قرعه کشی صورت نمی گیرد و هیچ محدودیتی در ثبت نام نیز وجود ندارد.

در این میان پیش فروش محصولات زامیاد از امروز و به صورت ۲۴ ساعته در سایت www.saipa.iranecar.com   انجام می شود.

قیمت روز خودرو امروز ۲۴ تیرماه ۱۴۰۰ + جزئیات قیمت ایران خودرو و سایپا

قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا در روند معاملات امروز بازار خودرو تغییراتی را تجربه کرده است.

اطلاعات کسب شده از روند معاملات امروز بازار خودروهای داخلی نشان می‌دهد قیمت انواع خودروهای تولید داخل در بازار آزاد به شرح زیر است:

قیمت روز خودرو امروز ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰ + جزئیات قیمت ایران خودرو و سایپا

انتهای پیام/*