۱۵:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

پیش بینی وضعیت آلودگی هوای تهران فردا (چهارشنبه ۸ آذر)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران و وزش باد شدید خبر داد و اعلام کرد: از عصر چهارشنبه تا روز شنبه به‌تدریج روند افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است. در ادامه مطلبی درباره ...

پیش بینی وضعیت آلودگی هوای تهران فردا (چهارشنبه ۸ آذر)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران و وزش باد شدید خبر داد و اعلام کرد: از عصر چهارشنبه تا روز شنبه به‌تدریج روند افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است. در ادامه مطلبی درباره پیش بینی وضعیت آلودگی هوای تهران فردا (چهارشنبه ۸ آذر) برای شما خواهیم داشت.

پیش بینی وضعیت آلودگی هوای تهران فردا چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲

به گزارش باغستان نیوز به نقل از مهر، اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران امروز (۷ آذر) نیمه ابری تا ابری تا بعد از ظهر و در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات بارش باران و برف و مه پیش‌بینی می‌شود که از بعد از ظهر امروز تا صبح فردا (۷ و ۸ آذر) به‌ویژه در نیمه جنوبی استان گاهی با وزش باد شدید همراه خواهد بود.

شاخص آلودگی هوای تهران امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲

از بعد از ظهر چهارشنبه تا روز شنبه (۸ تا ۱۱ آذر) به‌تدریج با استقرار جوی نسبتاً پایدار وضعیت جوی آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری و در مناطق پرتردد شهری روند افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

امروز و فردا کاهش محسوس دما و از روز پنجشنبه تا شنبه روند افزایش تدریجی دما پیش‌بینی‌می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، «سنجش آلودگی فیروزکوه» با کمینه دمای ۲- درجه سانتیگراد سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۸ آذر) صاف تا کمی ابری، گاهی همرا با وزش باد با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (۹ آذر) آسمان تهران صاف، در بعضی ساعت‌ها همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار