۰۸:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲

پیش بینی هوای امروز ۲۲ آبان/ تشدید آلودگی هوا در تهران و بارش برف و باران در برخی از استان های کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ یکشنبه در برخی نقاط استان‌های گلستان، خراسان‌های شمالی، رضوی و جنوبی ،یزد، کرمان، اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش باران رعدوبرق، وزش باد شدید موقت در نقاط مرتفع و سرد...

پیش بینی هوای امروز ۲۲ آبان/ تشدید آلودگی هوا در تهران و بارش برف و باران در برخی از استان های کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ یکشنبه در برخی نقاط استان‌های گلستان، خراسان‌های شمالی، رضوی و جنوبی ،یزد، کرمان، اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش باران رعدوبرق، وزش باد شدید موقت در نقاط مرتفع و سردسیر بارش برف و در نقاط مستعد گردوخاک پیش بینی می‌شود.

دوشنبه تقریبا جوی آرام در غالب مناطق کشور خواهیم داشت سه شنبه در استان‌های گیلان و اردبیل، چهارشنبه در نواحی غربی و مرکزی کشور، برخی نقاط شمال غرب و جنوب غرب و دامنه‌های مرکزی رشته کوه البرز و پنجشنبه علاوه بر این مناطق در برخی نقاط جنوبی کشور بارش بیش بینی می‌شود.

روز‌های یکشنبه و دوشنبه خلیج فارس و روز سه شنبه دریای خزر مواج است. همچنین در روز یکشنبه تداوم آلودگی هوا را در تهران خواهیم داشت و روز‌های دوشنبه و سه شنبه به سبب وزش بلا و از غلظت آلودگی هوا کاسته می‌گردد.

 

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار