۱۱:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۱

خبر فوری پرسپولیس؛

پیش بینی اسطوره سرخ پوشان، لرزه بر اندام هواداران پرسپولیس انداخت / اوسمار کی جایگزین گل محمدی شد؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، خبر بد برای پرسپولیس؛ سلطان پیش‌بینی کرد! هواداران پرسپولیس نگران پیش‌بینی علی پروین از قهرمان احتمالی لیگ برتر هستند. در شرایطی که پرسپولیس در نیم‌فصل دوم روی دور افتاده و به رویای فتح جام می‌اند...

پیش بینی اسطوره سرخ پوشان، لرزه بر اندام هواداران پرسپولیس انداخت / اوسمار کی جایگزین گل محمدی شد؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، خبر بد برای پرسپولیس؛ سلطان پیش‌بینی کرد! هواداران پرسپولیس نگران پیش‌بینی علی پروین از قهرمان احتمالی لیگ برتر هستند.

در شرایطی که پرسپولیس در نیم‌فصل دوم روی دور افتاده و به رویای فتح جام می‌اندیشد، خبر بد برای سرخ‌ها این است که علی پروین پیش‌بینی کرده این تیم قهرمان لیگ خواهد شد! سلطان در تازه‌ترین مصاحبه‌اش گفته:

«چندماه قبل به رضا درویش گفتم وقتی بازیکنان می‌گویند اوسمار خوب است او را به‌عنوان سرمربی انتخاب کنید. الان هم تیم خوب نتیجه می‌گیرد و با این روند قهرمان می‌شود.»

البته حداقل تا اینجا نظر کارشناسی پروین در مورد اوسمار چندان بیراه از آب در نیامده، اما آنهایی که با سابقه پیش‌بینی کردن‌های علی‌آقا آشنایی دارند، از الان پشت‌شان لرزیده است.

تا به حال به یاد نداریم یکی از پیش‌بینی‌های سلطان درست از آب در آمده باشد؛ آخرین آنها هم قبل از نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا بود: «ایران با ۲‌گل قطر را می‌برد.»

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : همشهری

مطالب مرتبط