۰۹:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۱

خبرورزشی‌گردی

پیش‌بینی نتیجه دربی توسط همسر هادی نوروزی را ببینید!

جامعه ورزشی آفتاب نو: برتری ارزشمند مقابل استقلال در دربی پایتخت شانس پرسپولیس برای قهرمانی لیگ شانزدهم را افزایش داده بود. در همین راستا آفتاب نو ۳۰ فروردین سال ۹۵ با همسر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس که پاییز سال ۹۴ چشم از جه...

مزایده استقلال و پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،جامعه ورزشی آفتاب نو: برتری ارزشمند مقابل استقلال در دربی پایتخت شانس پرسپولیس برای قهرمانی لیگ شانزدهم را افزایش داده بود. در همین راستا آفتاب نو ۳۰ فروردین سال ۹۵ با همسر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس که پاییز سال ۹۴ چشم از جهان فرو بسته بود، مصاحبه کرد. خانم ابراهیم‌پور پیرامون شرایط پرسپولیس برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

برتری ارزشمند مقابل استقلال در دربی پایتخت شانس پرسپولیس برای قهرمانی لیگ شانزدهم را افزایش داده بود. در همین راستا آفتاب نو ۳۰ فروردین سال ۹۵ با همسر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس که پاییز سال ۹۴ چشم از جهان فرو بسته بود، مصاحبه کرد.

خانم ابراهیم‌پور پیرامون شرایط پرسپولیس و موفقیت این تیم مقابل استقلال گفت: شماره پیراهن هادی ۲۴ بود و من قبل از بازی هنگامی که آقای فردوسی‌پور اعلام کرد نتیجه مسابقه را برای برنامه ۹۰ پیامک کنید، به حرمت اسم هادی عدد ۲۴ را فرستادم. یعنی در واقع نتیجه مسابقه را ۴ بر ۲ به نفع پرسپولیس پیش‌بینی کردم که دقیقا درست درآمد! شاید باورتان نشود ولی وقتی پرسپولیس گل چهارم را زد مطمئن بودم که استقلال یک گل دیگر می‌زند تا در این پیروزی بزرگ به نوعی هادی عزیز را هم سهیم‌شده ببینیم. هادی همیشه کنار ما و پرسپولیس است و در موفقیت‌های پرسپولیس سهم دارد. البته این را هم بگویم که همه هواداران استقلال هم برای من فوق‌العاده محترم هستند چون آن‌ها نیز هرگز ما را تنها نگذاشتند. به پرسپولیسی‌ها یک بار دیگر بابت این پیروزی بزرگ تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانند قهرمان لیگ برتر شوند و با آوردن جام بر سر مزار هادی نوروزی، جشن قهرمانی را آن‌جا بگیرند.

نکته اینجاست که رضا درویش و یحیی گل‌محمدی فصل قبل هم بعد از قهرمانی کاپ را بر سر مزار بزرگان این تیم بردند و این‌گونه به چهره‌های فقید پرسپولیس ادای احترام کردند.جامعه ورزشی آفتاب نو: برتری ارزشمند مقابل استقلال در دربی پایتخت شانس پرسپولیس برای قهرمانی لیگ شانزدهم را افزایش داده بود. در همین راستا آفتاب نو ۳۰ فروردین سال ۹۵ با همسر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس که پاییز سال ۹۴ چشم از جهان فرو بسته بود، مصاحبه کرد.

مزایده استقلال و پرسپولیس

پیش‌بینی نتیجه دربی توسط همسر هادی نوروزی را ببینید!

 

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

نویسنده : خبرگزاری برنا

مطالب مرتبط