پیام چند تن از معلمان درباره رتبه بندی

چند تن از معلمان در پیام هایی از روش رتبه بندی انتقاد کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر و به نقل از عرشه آنلاین،چند تن از معلمان در پیام هایی از روش رتبه بندی انتقاد کردند. آخه این چه معیارهایی برای رتبه بندی معلمان هست؟! چند درصد معلمان تالیف کتاب یا مقاله دارن؟! اصلا نوشتن کتاب یا مقاله چه تاثیری در تدریس و فن بیان یک معلم در کلاس داره که از ایتم های رتبه بندی قرار دادند؟!

یکی از همکاران می گفت دکترای ادبیات دارم کتاب و مقاله تالیف کردم اینقدر مستندات داشتم که دیگه تو سامانه جایی برای بارگزاری نبود ..حالا که حکم براساس رتبه بندی برام زدن رتبه ۲ بهم دادن !!!! اعتراض زدم ..یه پیامک برام اومده که همین رتبه ای که بهت دادیم زیادیت هم هست یا اعتراضت رو پس بگیر یا همین رتبه رو هم ازت می گیریم!!!سرم سوت کشید …که اینقدررر شآن معلم مملکت رو پایین آوردن!!!

همکار دیگه با ۳۰ سال سابقه خدمت و کلی مدرک و سند برای بارگزاری رتبه اش با شاگرد خودش که زیر ۱۰ سال سابقه داره و الان همکارش هست یکی شده… هرجور  هم که فکر کنی معادله اش درست در نمیاد…

باید افسوس خورد برای مملکتی که خالصترین و بی ادعاترین مشاغلش که معلم ها باشن اینقدرر تحقیر بشن تازه توقع داشته باشی که تربیت فرزندان این کشور هم درست باشه!

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.