۱۱:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸

پیام سروش رفیعی به پرسپولیسی‌ها بعد از اخراج

سروش رفیعی بعد از اخراج در بازی پرسپولیس و نساجی به هواداران پرسپولیس پیام داد.

پیام سروش رفیعی به پرسپولیسی‌ها بعد از اخراج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سروش رفیعی بعد از اخراج در بازی پرسپولیس و نساجی به هواداران پرسپولیس پیام داد.

تیم پرسپولیس امشب در حالی مقابل نساجی با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید که در ابتدای نیمه دوم این دیدار و در حالیکه بازی با یک گل به سود تیم اوسمار در جریان بود سروش رفیعی که یک کارت زرد گرفته بود با خطایی بی‌مورد روی بازیکن نساجی اخطار دوم را گرفت و از زمین اخراج شد تا شرایط پرسپولیس در ورزشگاه وطنی قائمشهر بسیار سخت شود.

پرسپولیس بعد از اخراج رفیعی بلافاصله گل تساوی را دریافت کرد و می‌رفت تا سرخ‌ها شرایط عجیبی را پیدا کنند اما استون اورونوف زننده گل اول پرسپولیس موفق شد روی ضد حمله باز هم گلزنی کند تا تیم اوسمار به شکل رویایی در این مسابقه به برتری برسد.

قطعا هر نتیجه‌ای غیر از برتری پرسپولیس در این بازی سروش رفیعی متهم درجه اول قرار می‌داد اما هافبک پرسپولیس با پیروزی تیمش به نوعی از این اتهام خلاص شد.

اکنون سروش رفیعی با انتشار پیامی در صفحه شخصی اینستاگرامش از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد و نوشت: «شرمنده هم‌تیمی‌های بامعرفتم کادر فنی و هواداران عزیزمان هستم که شرایط رو براشون سخت کردم… تمام تلاشم رو می‌کنم که در ادامه با عملکردم جبران کنم… شکر»

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط