پیام تسلیت سردار قاآنی در پی عروج سردار جانباز محمدعلی حق‌بین

سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در پی عروج ملکوتی سردار جانباز محمدعلی حق‌بین، فرمانده سابق لشکر عملیاتی قدس گیلان و فاتح نبل و الزهرا، پیام تسلیتی صادر کردند. متن پیام به این شرح است: ‎بسم الله الرحمن الرحیم ‎ اخبار مرتبط: پیام تسلیت رئیس مجلس در پی عروج ملکوتی سردار حق‌بین پیام تسلیت […]

سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در پی عروج ملکوتی سردار جانباز محمدعلی حق‌بین، فرمانده سابق لشکر عملیاتی قدس گیلان و فاتح نبل و الزهرا، پیام تسلیتی صادر کردند.

متن پیام به این شرح است:

‎بسم الله الرحمن الرحیم

من المؤ منین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا (احزاب/ ۲۳)

‎خانواده ارجمند سردار ایثارگر محمّدعلی حق‌بین (ره)

‎با سلام و تحیّات الهی

عروج ملکوتی سردار جانباز محمد علی حق بین(رحمت الله علیه) را تسلیت و تعزیت عرض می­نمایم.

آن سردار مؤمن و فرمانده شجاع و دلیر، در صحنه های گوناگون انقلاب اسلامی، از دفاع مقدس، مبارزه با گروهک های ضدّ انقلاب در غرب کشور، فرماندهی لشکر قدس گیلان تا همراهی با سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (رضوان الله علیه) در جبهه مقاومت و دفاع از حریم اهل بیت علیهم السّلام، حضور مؤثر داشته و مجاهدت و افتخار آفرینی نمود.

حماسه رزمندگان مدافع حرم گیلانی به فرماندهی این فرمانده شجاع در شکست حصر منطقه نبل و الزهراء در سوریه در سال ۱۳۹۴ به گونه ای بود که موجب تقدیر سردار دل­ها گردید، آنجا که فرمودند: « شما درِ چهار سالۀ خیبر را شکستید».

از درگاه خداوند سبحان برای آن عزیز سفر کرده، رحمت و رضوان الهی و حشر با انبیاء، اولیاء و شهیدان، و برای شما و دیگر بازماندگان محترم؛ صبر و اجر جزیل و سلامتی و عاقبت ­به ­خیری، مسئلت می­نمایم.

‎سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی

‎فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

افکار