10:39 - 1403/04/16

پروفایل بازنشستگان بانک تجارت + لینک مستقیم دریافت فیش حقوقی کارکنان و بازنشستگان بانک تجارت

سامانه بازنشستگان بانک تجارت با آدرس https://newprofileb.tejaratbank.ir/ در دسترس همکاران بازنشسته قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پروفایل بازنشستگان بانک تجارت و لینک مستقیم دریافت فیش حقوقی کارکنان و بازنشستگان بانک تجارت، عنوان مطلبی است که در اندیشه معاصر بیان خواهیم کرد.

سامانه بازنشستگان پس از انجام به روز رسانی با آدرس https://newprofileb.tejaratbank.ir/ در دسترس همکاران بازنشسته قرار گرفت. دسترسی اینترنتی به پروفایل بازنشستگان با هدف به‌روز رسانی و ایجاد تغییرات تا اطلاع ثانوی قطع بوده و همکاران بازنشسته برای استفاده از پروفایل خود می‌توانند به نزدیک‌ترین شعبه بانک مراجعه کنند.

پروفایل بازنشستگان بانک تجارت newprofile.tejaratbank.ir

همراه بانک تجارت

همراه بانک تجارت را از وبسایت بانک تجارت یا مارکت های معتبر اپلیکیشن های موبایلی دانلود و نصب کنید. برای ثبت نام، در صفحه ورود، از گزینه ثبت نام استفاده کنید و اطلاعات کارت خود را به همراه کد ملی و شماره موبایل وارد کنید. توجه داشته باشید در قسمت رمز دوم، باید از رمز پویا استفاده کنید و اگر کد ملی یا شماره همراه شما در اطلاعات سیستم بانک به درستی ثبت نشده باشد، با خطا مواجه خواهید شد و باید برای اصلاح اطلاعات حساب خود به یکی از شعب بانک تجارت مراجعه نمایید. (ویدئوی بارگزاری شده در بالای صفحه را مشاهده کنید)

سامانه بازنشستگان بانک تجارت

از طریق این سامانه؛ سپرده همکاران، فیش حقوقی و اطلاعات تسهیلات همکاران بازنشسته در اختیار همکاران بازنشسته بانک تجارت قرار گرفته است.

نشانی اینترنتی سامانه بازنشستگان با لینک زیر در دسترس است.

https://newprofileb.tejaratbank.ir/https://tejaratfamily.ir/

ورود به سایت ثبت نام اماکن رفاهی

http://mehmansara.tejaratbank.ir

 

اپلیکیشن خانواده تجارت در دسترس همه کارکنان و بازنشستگان بانک تجارت قرار گرفته است.

می توانید از طریق لینک زیر این اپلیکیشن را نصب کنید.

https://tejaratfamily.ir

لینک مستقیم دریافت فیش حقوقی کارکنان و بازنشستگان بانک تجارت

کارکنان بانک تجارت از طریق سامانه زیر میتوانند اقدام به دریافت فیش حقوقی خود کنند.

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی کارکنان بانک تجارت

نحوه ثبت نام و ورود به اینترنت بانک تجارت

برای ثبت نام اینترنتی و فعالسازی اینترنت بانک تجارت به صورت غیرحضوری لازم است به آدرس my.tejaratbank.ir مراجعه نموده و روی گزینه ثبت نام در سامانه بانکداری اینترنتی کلیک نمایید.

با انجام مرحله قبل به صفحه زیر هدایت می شوید که لازم است شماره کارت، شماره تلفن همراه، تاریخ انقضای کارت، CVV2، کد ملی خود را وارد کنید.

 

ثبت نام اینترنتی و فعالسازی اینترنت بانک تجارت به صورت غیرحضوری

برای ثبت نام اینترنتی و فعالسازی اینترنت بانک تجارت به صورت غیرحضوری لازم است به آدرس my.tejaratbank.ir مراجعه نموده و روی گزینه ثبت نام در سامانه بانکداری اینترنتی کلیک نمایید. با انجام مرحله قبل به صفحه زیر هدایت می شوید که لازم است شماره کارت، شماره تلفن همراه، تاریخ انقضای کارت، CVV2، کد ملی خود را وارد کنید.

سایت درمانی بانک تجارت

سایت درمانی بانک تجارت سامانه ای یکپارچه و کارا در زمینه بهداشت و سلامت بانک تجارت است که اطلاع رسانی , ارتباط با مراکز درمانی و بیمه شده ها و فرایند جاری بـخش هـای مختلف درمان را پوشش می دهد. بانک تجارت در نظر دارد با استقرار این سامانه فرایند ورود اطلاعات نسخه ها و تایید خدمات دارو به صورت اینترنتی انجام شود.این اقدام در راستای استقرار دولت الکترونیک و به منظور کاهش تردد و دستیابی به اطـلاعات دارویی , شفاف و یکپارچه صورت گرفته است .

برای ورود به سایت درمانی بانک تجارت اینجا کلیک کنید

با گذشت بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی اینک بانک تجارت مفتخر است که علاوه بر تامین منابع مالی لازم برای اجرای بزرگ ترین طرح های عمرانی و زیربنایی در جای جای ایران عزیز، با اعطای ده ها هزار میلیارد ریال تسهیلات مهم ترین نقش را در فراهم آوردن شرایط لازم جهت حضور موثر بخش خصوصی در عرصه های مختلف اقتصادی ایفاء کرده است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط