۰۳:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶

پرسپولیس ترسناک شد؛ نسخه برزیلی کارساز بود/ اوسمار بالاتر از برانکو، یحیی و حتی فرهاد مجیدی

میانگین ۲.۴۱ امتیاز از هر مسابقه نشان از عملکرد خیره‌کننده ویرا در نقش سرمربی پرسپولیس دارد و او موفق به‌ثبت میانگین امتیازی‌ای شده که در طول سالیان اخیر هیچ‌کدام از چهره‌های موفق در فوتبال ایران از جمله برانکو ایوانکوویچ، فرهاد مجیدی و ی...

پرسپولیس ترسناک شد؛ نسخه برزیلی کارساز بود/ اوسمار بالاتر از برانکو، یحیی و حتی فرهاد مجیدی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،با این حال به غیر از دو بازی مقابل آلومینیوم در لیگ و جام حذفی که اوسمار در آن مغلوب شد،در سایر بازی‌ها عملکرد او به عنوان سرمربی پرسپولیس عالی بوده و نگاه‌ها به توانایی‌های او کاملا فرق کرده است. اوسمار در این فصل و از وقتی سرمربی پرسپولیس شده، ۲۹ امتیاز در ۱۲ بازی به‌دست آورد تا سرخ‌پوشان با یک امتیاز بیشتر نسبت به تیم جواد نکونام صدرنشین جدول نیم‌فصل دوم باشند.

میانگین ۲.۴۱ امتیاز از هر مسابقه نشان از عملکرد خیره‌کننده ویرا در نقش سرمربی پرسپولیس دارد و او موفق به‌ثبت میانگین امتیازی‌ای شده که در طول سالیان اخیر هیچ‌کدام از چهره‌های موفق در فوتبال ایران از جمله برانکو ایوانکوویچ، فرهاد مجیدی و یحیی گل‌محمدی نتوانستند این میانگین امتیاز را به‌دست آورند.

آمار از ترسناک بودن تیم اوسمار صحبت می‌کند و عملکرد او نشان می‌دهد علاقه پرسپولیسی‌ها برای تمدید قرارداد با او بی دلیل نیست. هرچند پرسپولیس شانس کمتری برای قهرمانی نسبت به استقلال دارد ولی در ۳ بازی پایانی آن‌ها امیدوار به لغزش استقلال هستند تا از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط