پرسپولیس با کدام نفرات به مصاف پیکان می رود؟/ بازگشت دو چهره خبرساز به ترکیب سرخ ها

یحیی گل محمدی در حالی در دومین دیدار دوستانه خودش برابر نیروی زمینی با شکست ۲ بریک روبرو شد که نیمه اول از ترکیب اصلی خود استفاده کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،سرمربی پرسپولیس که به دلیل درخواست سید جلال حسینی یک روز قبل از دربی برای بازی نکردن در این مسابقه (!) حسابی تحت فشار قرار گرفته و در ادامه کاپیتان را نیمکت نشین کرده بود حالا تصمیم به استفاده از او در ترکیب اصلی گرفته است.

گرچه باشگاه پرسپولیس هیچ خبری از ترکیب اصلی پرسپولیس منتشر نکرد اما اخبار واصله حکایت از آن دارد که حامد لک، سید جلال حسینی، علی نعمتی، رامین رضاییان، سعید آقایی، رضا اسدی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، امید عالیشاه، مهدی عبدی و شرزود تمیروف استفاده کرد.این نیمه را پرسپولیس با تک گل شرزود تمیروف ازبک با برتری به پایان رساند اما در نیمه دوم ۲ گل خورد.

یحیی گل محمدی از عملکرد تیم نیمه اول خود برابر نیروی زمینی کاملا راضی بوده و تصمیم گرفته است در دیدار رسمی و حساس مقابل پیکان نیز از همین ترکیب استفاده کند.

البته پرسپولیس دو غایب کلیدی نیز در دیدار با پیکان دارد. مهدی ترابی ستاره پرسپولیس محروم است و وحید امیری به دلیل مصدومیت قادر نیست تیمش را در این بازی مهم و حیاتی همراهی کند.

پس از پایان این دیدار برخی کانال های خبری عنوان کردند که پرسپولیس در نیمه دوم با تیم دوم خودش برابر نیروی زمینی بازی کرده است!

این تیم در ۴۵ دقیقه دوم با این نفرات برابر تیم دسته دومی صف آرایی کرد؛

حامد لک، علیرضا ابراهیمی، وحدت هنانوف، علی شجاعی، منوچهرصفروف، کمال کامیابی نیا، محمد شریفی، محمد عمری، سیامک نعمتی، مهدی مهدی خانی و حامد پاکدل. در نیمه دوم پرسپولیس با نفرات مورد اشاره دو گل دریافت کرده و پیروزی را با شکست دو بر یک تعویض کرد!

حالا پرسش اینجاست؛ حامد لک، کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی و حتی حامد پاکدل تیم دوم هستند؟! شکست پرسپولیس با این نفرات جلوی یک تیم دسته دومی ولو در یک دیدار دوستانه جای بسی تأمل دارد.

گفتنی است مهدی ترابی به دلیل محرومیت از دیدار با پیکان در این بازی دوستانه اصلا به میدان نرفت و کنار زمین به کارهای بدنی پرداخت.

انتهای پیام/*