17:08 - 1403/03/04

پرسپولیس با روحیه‌ای پولدار به مصاف استقلال می‌رود/پاداش‌های نجومی اسپانسر برای سرخپوشان مجدد شارژ شد

حامی مالی پرسپولیس با پرداخت پاداش مجدد به بازیکنان انگیزه سرخپوشان را برای بازی با استقلال دوچندان کرد.

پرسپولیس با روحیه‌ای پولدار به مصاف استقلال می‌رود/پاداش‌های نجومی اسپانسر برای سرخپوشان مجدد شارژ شد

به گزارش اندیشه معاصر؛ پرسپولیس که در آستانه دیدار حساس با استقلال خوزستان قرار دارد از سوی حامی مالی خود پاداش ویژه‌ای دریافت کرد تا با روحیه‌ای توفنده و انگیزه‌ای بالا راهی میدان شود.بازیکنان پرسپولیس که پیش از این نیز از سوی حامی مالی خود در مقابل هوادار پاداش دریافت کرده بودند، این بار نیز با انگیزه‌ای مضاعف و روحیه‌ای پولادین، آماده نبردی سخت در مقابل استقلال خوزستان هستند.

تاثیر این اقدامات بر عملکرد پرسپولیس

به نظر می‌رسد که اقدامات اخیر باشگاه پرسپولیس در زمینه تامین مالی و پرداخت پاداش و مطالبات بازیکنان، تاثیر مثبتی بر عملکرد این تیم در مسابقات داشته باشد. سرخپوشان تهرانی که در حال حاضر در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند، با روحیه‌ای مضاعف و انگیزه‌ای بالا به مصاف حریفان خود می‌روند.

آیا پرسپولیس با این شرایط می‌تواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند؟

با توجه به شرایط روحی و روانی مناسب بازیکنان پرسپولیس و همچنین ثبات مدیریتی در این باشگاه، به نظر می‌رسد که شاگردان یحیی گل‌محمدی شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری داشته باشند. البته نباید از سایر مدعیان قهرمانی مانند سپاهان و استقلال نیز غافل شد و رقابت در لیگ برتر امسال به طور حتم جذاب و نفس‌گیر خواهد بود.

هواداران چه نظری دارند؟

هواداران پرسپولیس از اقدامات اخیر باشگاه در زمینه تامین مالی و پرداخت پاداش و مطالبات بازیکنان به شدت استقبال کرده‌اند. آنها امیدوارند که تیم محبوبشان با این شرایط بتواند به روند موفقیت‌های خود ادامه داده و در نهایت به مقام قهرمانی در لیگ برتر دست پیدا کند.

حرف آخر

بدون شک، پرداخت پاداش و مطالبات به موقع بازیکنان و همچنین ایجاد شرایط روحی و روانی مناسب برای آنها، نقش بسزایی در موفقیت هر تیمی ایفا می‌کند. باشگاه پرسپولیس با اقدامات اخیر خود نشان داده که به دنبال کسب بهترین نتیجه در فصل جاری است و هواداران این تیم نیز امیدوارند که شاهد قهرمانی مجدد سرخپوشان تهرانی در لیگ برتر باشند.

منبع:خبرورزشی

مطالب مرتبط