پرسپولیسی‌ها با جیب خالی راهی هند می‌شوند

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس بدون پول و همراهی مدیرعامل خود راهی کشور هند می‌شود. خبرورزشی – تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز طبق تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری بازی‌های گروه E لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ راهی کشور هند می‌شود تا خود را برای این مسابقات آماده کند. بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس که ساعت ۱۰:۴۰ صبح امروز […]

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس بدون پول و همراهی مدیرعامل خود راهی کشور هند می‌شود.

پرسپولیسی‌ها با جیب خالی راهی هند می‌شوند

خبرورزشی – تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز طبق تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری بازی‌های گروه E لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ راهی کشور هند می‌شود تا خود را برای این مسابقات آماده کند.

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس که ساعت ۱۰:۴۰ صبح امروز با پرواز چارتر به هند می‌روند همچنان بابت عدم دریافت مطالبات فصل جاری خود گلایه دارند. موضوعی که در جلسه هفته گذشته جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه با سرخپوشان نیز در میان گذاشته شد تا سمیعی به بازیکنان این تیم قول بدهد تمام تلاش خود را برای حل این مشکل به کار گرفته تا بتواند بخش دیگری از مطالبات را تا دو هفته آینده پرداخت کند. از این رو مدیرعامل پرسپولیس در تهران ماندنی شد تا بتواند منابع مالی لازم را برای پرداخت پول به اعضای تیم فراهم کند. سمیعی قصد دارد حدود ۱۰ روز دیگر با جیب پر از پول به هند رفته تا ضمن بررسی شرایط اردوی این تیم مبلغی را نیز بین بازیکنان تقسیم کند.

رقابت‌های گروه E لیگ قهرمانان آسیا با حضور تیم‌های فوتبال پرسپولیس، گوا هند، الریان قطر و الوحده امارات از ۲۵ شهریورماه در گوا برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

  • اتفاق غیرمنتظره؛ بازیکن پرسپولیس از سفر به هند جا ماند

خبر ورزشی