۱۲:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۱

اخبار اقتصادی

پرداخت وام بدون سپرده و کسر از حقوق+شرایط

وام قرض الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان. وام فوری (محدودیت ۳۰۰ میلیون توکن) *بدون کسر حقوق* *براساس مدارک استخدامی* *بدون نیاز به سپرده* * ظرف ۱۵ روز * حتی به شکل صلیب *بدون نیاز به بررسی *فقط با سفته* استهلاک ۲۴ ماهه {۱۵۰ میلیون وام از با...

شرایط و ضوابط اختصاصی وام فوری :

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،وام قرض الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان. وام فوری (محدودیت ۳۰۰ میلیون توکن) *بدون کسر حقوق* *براساس مدارک استخدامی* *بدون نیاز به سپرده* * ظرف ۱۵ روز * حتی به شکل صلیب *بدون نیاز به بررسی *فقط با سفته* استهلاک ۲۴ ماهه {۱۵۰ میلیون وام از بانک قرض الحسنه مهریران} اخذ شده است. برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

خبرنگار شکیبا بقال زاده:

وام قرض الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان. *بدون کسر حقوق* *براساس مدارک استخدامی* *بدون نیاز به سپرده* * ظرف ۱۵ روز * حتی به شکل صلیب *بدون نیاز به بررسی *فقط با سفته* استهلاک ۲۴ ماهه {۱۵۰ میلیون وام از بانک قرض الحسنه مهریران} اخذ شده است.
وام قرض الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان.
وام فوری (محدودیت ۳۰۰ میلیون توکن)

وام فوری

پرداخت وام بدون سپرده و کسر از حقوق+شرایط

وام فوری

وام فوری وامی است که بانک‌ها در شرایط خاص و در زمان کوتاهی (۲ تا ۳ روز کاری) به متقاضیان پرداخت می‌کنند که از مهم‌ترین آنها وام فوری بانک ملت و وام فوری بانک ملی است. فهرست ما ولی کامل‌تر از این چند نمونه است و وام فوری همه بانک‌ها را می‌توانید ببینید و شرایط و قسط وام فوری و مدارک و ضامن‌های آن را با هم مقایسه کنید.

شرایط دریافت وام فوری سال ۱۴۰۳

۲ راه برای دریافت فوری وام وجود دارد: وام فوری آنی بانک‌ها و وام خریدن یا همان وام فروشی. شرایط دریافت وام فوری داشتن ضامن معتبر یا سند یا سپرده است. متقاضی وام فوری می‌تواند سپرده‌گذاری کند و پول بیشتری به‌عنوان وام فوری دریافت کند. وام فوری می‌تواند وام خرید کالا، وام ازدواج، وام مسکن، وام قرض‌الحسنه و… باشد با این تفاوت که بانک آن را سریع‌تر به متقاضی تحویل می‌دهد و غالباً دوره بازپرداخت کوتاه‌تری دارند.

راه دیگر دریافت فوری وام سپرده، خرید وام سپرده است که در باور عامه به این روش نیز وام فوری گفته می‌شود. افرادی وجود دارند که باوجود سپرده‌گذاری در بانک و داشتن معدل مناسب حساب قصد دریافت وام ندارند و برای استفاده از امتیاز وام خود و کسب سود، وام خود را به فروش می‌گذارند. این روش چون به نوعی دور زدن قانون محسوب می‌شود، خطرهایی دارد و درخواست‌کننده باید حسابی احتیاط کند تا در دام کلاهبرداران نیافتد.

توصیه اینکه؛ اگر می‌خواهید با استفاده از تبلیغات وام فوری با سفته یا وام بدون ضامن یا وام فوری فرهنگیان وام بگیرید، حتماً با فروشنده وام قرارداد محضری تنظیم کنید که فروشنده پس از دریافت وام و برداشتن مبلغ مورد توافق، بقیه مبلغ وام را به شما تحویل دهد. گرفتن چک یا سفته از فروشنده به‌عنوان ضمانت در زمان عقد قرارداد نیز ضروری و اطمینان‌بخش است.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

نویسنده : تبریز

مطالب مرتبط