09:15 - 1403/04/01

اجتماعی

پرداخت باقی مانده حقوق فروردین از شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

باقی مانده حقوق فروردین تکلیفش چه شد؟ جزئیات را در اندیشه معاصر دنبال کنید

پرداخت باقی مانده  حقوق فروردین از شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، افزایش سالیانه حقوق مستمری‌بگیران معزز این سازمان مطابق روال هر ساله، پس از تعیین و تصویب میزان افزایش سالیانه از سوی هیأت محترم وزیران و ابلاغ مصوبه مربوطه اجرایی شده است. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر درباره حقوق اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

پرداخت باقی مانده حقوق فروردین از شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: پرداخت مابه‌التفاوت حقوق فروردین مستمری‌بگیران از شنبه انجام می‌شود.
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: پیرو اطلاع قبلی پیرامون زمان پرداخت مابه‌التفاوت حقوق فروردین ماه مستمری‌بگیران عزیز این سازمان، به اطلاع می‌رساند فرایند پرداخت دستمزد خردادماه مطابق زمان‌بندی قبلی به صورت کامل انجام شده و مطابق اعلام قبلی از شنبه آینده، فرایند پرداخت مابه‌التفاوت فروردین‌ماه، مطابق لیست اعلامی و بر اساس حروف الفبا انجام می‌شود.

حقوق

حقوق

مطابق این گزارش افزایش سالیانه دستمزد مستمری‌بگیران معزز این سازمان مطابق روال هر ساله، پس از تعیین و تصویب میزان افزایش سالیانه از سوی هیأت محترم وزیران و ابلاغ مصوبه مربوطه اجرایی شده است

پیش از این دستمزد اردیبهشت‌ماه و خردادماه مستمری‌بگیران سازمان تأمین‌اجتماعی، مطابق با افزایش سالانه پرداخت و مقرر شده بود مابه‌التفاوت فروردین‌ماه بلافاصله پس از اتمام فرایند پرداخت دستمزد خردادماه به حساب مستمری‌بگیران معزز سازمان واریز شود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : گردون

مطالب مرتبط