اجتماعی

پخش بسته حمایتی رایگان دولت به این خانوارها /برای دریافت بسته حمایتی جدید چه اقداماتی لازم است؟

مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه جهت حمایت از فرزندپروری خانواده‌های ایرانی توزیع بسته‌ های حمایتی در همه استان‌های کشور آغاز شده است،

پخش بسته حمایتی رایگان دولت به این خانوارها /برای دریافت بسته حمایتی جدید چه اقداماتی لازم است؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از مکتوب نامه مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه جهت حمایت از فرزندپروری خانواده‌های ایرانی توزیع بسته‌ های حمایتی در همه استان‌های کشور آغاز شده است،…برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

توزیع بسته حمایتی رایگان دولت به این خانوارها ولی  برای دریافت بسته حمایتی جدید چه کنیم؟

مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه جهت حمایت از فرزندپروری خانواده‌های ایرانی توزیع بسته‌ های حمایتی در همه استان‌های کشور آغاز شده است، گفت: امسال ۳۰۰۰ بسته‌ به خانواده‌های واجد شرایط اهدا می‌شود.

محمد ترکمانه؛ مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام درباره اقدامات انجام شده در حوزه جمعیت اظهار کرد: این بنیاد در هفته ملی جمعیت با هدف تشویق، ترویج و حمایت از فرزندپروری خانواده‌های ایرانی اقدامات متعددی را انجام خواهد داد. از سال ۱۴۰۱ جهت حمایت از فرزندپروری خانواده‌های ایرانی با اولویت خانواده‌های بالای سه فرزند، توزیع بسته‌ های حمایتی در ۳۱ استان کشور آغاز شده است.

بسته

پخش بسته حمایتی رایگان دولت به این خانوارها /برای دریافت بسته حمایتی جدید چه اقداماتی لازم است؟

وی افزود: این بسته‌های حمایتی که شامل ۴۰ قلم کالای با کیفیت ایرانی مورد نیاز نوزاد است به خانواده‌های واجد شرایط اهدا می‌شود.

مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام درباره خانواده‌های مشمول دریافت این بسته‌ها ادامه داد: اولویت دریافت بسته با خانواده‌های محروم و پرجمعیت (بیش از سه فرزند) است و همچنین نوزادان دارای سن بیش از ۶ ماه مشمول این طرح نمی‌شوند.

ترکمانه گفت: در دو سال گذشته ۱۵ هزار بسته حمایتی در سراسر کشور توزیع شده است و مقرر شده تا پایان امسال نیز ۳ هزار بسته دیگر در سراسر کشور توزیع شود.

وی ادامه داد: در قالب طرح حمایت از خانواده‌های دارای فرزند چندقلو، اقلام و هدایایی پس از ثبت نام خانواده‌های متقاضی در سامانه ایران جوان و ارزیابی به آن‌ها اهدا می‌شود که این اقلام شامل یک بسته لبخند مادری و یک کارت هدیه یک میلیون تومانی به ازای هر نوزاد و تامین ۶ ماه پوشک نوزاد است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط