پاسخ قاطع سرمربی پورتو به سوال خبرنگاران سمج در مورد طارمی

مهدی طارمی چند بازی متوالی است که برای پورتو گلزنی نکرده است که این موضوع باعث فشار رسانه‌ها روی مهاجم ایرانی پورتو شده است. خبرورزشی سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو در نشست خبری پیش از دیدار با توندلا در لیگ برتر پرتغال به حمایت از مهدی طارمی مهاجم ایرانی خود پرداخت. سرمربی پورتو در واکنش به […]

مهدی طارمی چند بازی متوالی است که برای پورتو گلزنی نکرده است که این موضوع باعث فشار رسانه‌ها روی مهاجم ایرانی پورتو شده است.

پاسخ قاطع سرمربی پورتو به سوال خبرنگاران سمج در مورد طارمی

خبرورزشی سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو در نشست خبری پیش از دیدار با توندلا در لیگ برتر پرتغال به حمایت از مهدی طارمی مهاجم ایرانی خود پرداخت.

سرمربی پورتو در واکنش به سوال خبرنگاران مبنی بر افت مهاجم ایرانی، این طور پاسخ داد: بازیکنان در طول فصل دوره‌های خوب و بد دارند. مواردی است که به صورت طبیعی گلی به ثمر نمی‌رسد اما موارد دیگری هستند که بازیکن سخت تلاش می‌کند ولی این اتفاق نمی‌افتد. برای من این مهم است که بازیکنان وقتی داخل زمین می‌شوند همان کار را انجام دهند که به آنها محول شده است. در نتیجه اگر طارمی گلزنی نکند به جایش آنتونیو، مانل یا خواکیم گلزنی می‌کنند.

کونسیسائو درباره اینکه مگر نباید یک مهاجم بیشتر گلزنی کند، گفت: مهاجم برای گلزنی همان قدر در فشار است که خط دفاع برای گل نخوردن تحت فشار است. من به بازیکنانی که پاس گل می‌دهند به اندازه گلزنان اهمیت می‌دهم. من به بازی جمعی از همه چیز بیشتر اهمیت می‌دهم.

بیشتر بخوانید:

  • واکنش جدید هواداران پورتو درباره طارمی پس از بنر عجیب علیه او
  • هوادار پورتو طارمی را اسلحه به دست کرد!

خبر ورزشی