پاسخ باشگاه سپاهان به سازمان لیگ با بیانیه‌ای ۶ بندی

در پی بیانیه‌ای که سازمان لیگ پنجشنبه شب منتشر کرد، باشگاه سپاهان در مقام پاسخگویی با صدور بیانیه‌ای دیگر برآمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،روابط عمومی باشگاه سپاهان نوشت: «باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در پی انتشار بیانیه سازمان محترم لیگ درباره قرارداد یکی از بازیکنان سپاهان، لازم می‌داند توضیحاتی را جهت استحضار عموم منتشر نماید:

۱- در ابتدا اشاره می‌نماییم که در پی انتشار رأی غیرقابل قبول کمیته انضباطی و به دنبال اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان پس از انتشار رأی، برای همگان مشخص شد، آنچه که به‌عنوان تخلفات گسترده باشگاه سپاهان طی یک عملیات روانی – رسانه‌ای بی‌سابقه از آن یاد می‌شد، محلی از اعراب نداشته است.

۲- اما به استحضار می‌رساند، همان‌گونه که در اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان بیان گردید، این باشگاه نسبت به تحویل نسخه فیزیکی قرارداد اصلاح شده بازیکن خود – با امضای بازیکن – اقدام نموده و حتی نسخه فیزیکی اولیه که مبلغ کارگزاری آن به‌صورت دستی اصلاح شده بود نیز در سازمان لیگ موجود می‌باشد؛ ضمناً در بند ۱۵ قرارداد قید شده است که در صورت تضاد بین متون انگلیسی و فارسی، متن فارسی ملاک می‌باشد. از مسئولان هم درخواست می‌شود، اصل هر دو نسخه قرارداد را در روز جلسه کمیته استیناف به این کمیته محترم ارائه نمایند.

۳- البته لازم به ذکر است باشگاه سپاهان به دلیل عدم عودت فایل پی دی اف قرارداد در سامانه ثبت سازمان لیگ، نتوانست این نسخه پی دی اف را اصلاح نماید.

۴- ذکر این نکته نیز لازم است که باشگاه سپاهان هیچ‌گونه وجهی را به طور مستقیم به کارگزار بازیکن پرداخت نمی‌کند و پرداخت حق کارگزاری از جمله تعهدات بازیکن می‌باشد.

۶- ضمناً در پایان از ملت شریف ایران به‌ویژه هواداران عزیز سپاهان به جهت قرار گرفتن ناخواسته در جریان جنگ رسانه‌ای سنگین در ماه‌های گذشته علیه باشگاه سپاهان – که البته این باشگاه هیچ نقشی در آن نداشته است – پوزش می‌طلبیم».

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.