۲۱:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۵

پاسخ امیدوارکننده فیفا به استقلال رسید

استقلال چند پرونده مهم بدهی منجر به صدور رای نهایی دارد که باید تا ۱۱ فروردین پرداخت کند، در غیر این صورت مجددا شانس حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را از دست خواهد داد.

استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،۱۱ فروردین نه تنها برای استقلال بلکه برای همه تیم‌هایی که شانس حضور در مسابقات آسیایی را دارند، آخرین فرصت که بدهی‌های معوقه را پرداخت کنند. در غیر اینصورت مجوز حرفه‌ای آنها برای حضور در مسابقات باشگاهی برون مرزی تایید نخواهد شد.

استقلال فصل گذشته دقیقا به همین دلیل و به دلیل اینکه بدهی به استراماچونی را در موعد مقرر پرداخت نکرد، شانس حضور در این مسابقات را از دست داد.

استقلال این فصل هم چند پرونده منجر به صدور رای نهایی را دارد که یکی از آنها پرونده سانتاکلارا و دیگری پرونده نادری بازیکن فعلی تراکتور است.

در نامه نگاری‌های صورت گرفته با فیفا ظاهرا فدراسیون فوتبال جهان موافقت کرده بخشی از این بدهی را از محل مطالبات باشگاه استقلال پرداخت کند که این خبر امیدوار کننده‌ای از سوی فیفا به باشگاه استقلال است.

اگر این باشگاه در مهلت تعیین شده سهم خود از بدهی‌ها را پرداخت کند، استقلال می‌تواند در صورت کسب سهمیه به مسابقات پیش روی لیگ قهرمانان آسیا راه یابد که در فصل پیش رو به عنوان لیگ نخبگان آسیا و در سطوح مختلف برگزار می‌شود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار