پاری‌سن‌ژرمن ۵ – آنژه صفر/ صعود مقتدرانه پاریسی‌ها با هت‌تریک مائورو

پاریسی ها بدون امباپه هم گلزن و پرقدرت نشان دادند و آنژه را در جام حذفی گلباران کردند. خبرورزشی– پاری سن ژرمن با پیروزی مقتدرانه مقابل آنژه به مرجله نیمه نهایی جام حذفی فرانسه صعود کرد. در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فرانسه (کوپا فرانسه)، پاری سن ژرمن و آنژه در ورزشگاه پارک دو […]

پاریسی ها بدون امباپه هم گلزن و پرقدرت نشان دادند و آنژه را در جام حذفی گلباران کردند.

پاری‌سن‌ژرمن ۵ - آنژه صفر/ صعود مقتدرانه پاریسی‌ها با هت‌تریک مائورو

خبرورزشی– پاری سن ژرمن با پیروزی مقتدرانه مقابل آنژه به مرجله نیمه نهایی جام حذفی فرانسه صعود کرد.

در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فرانسه (کوپا فرانسه)، پاری سن ژرمن و آنژه در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف هم رفتند. مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی، کیلیان امباپه را بازی نداد و البته به مشکل خاصی هم برنخورد.

پاریسی‌ها بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۹ توسط مائورو ایکاردی با پاس گل درکسلر به گل اول دست پیدا کردند. در دقیقه ۲۳ منکیائو، مدافع آنژه به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. پس از این گل، آنژه کمی جلو کشید، اما نتوانست کار خاصی انجام دهد. نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر به پایان رسید. در دقیقه ۶۵ نیمار گل سوم را زد و ۳ دقیقه بعد، ایکاردی با پاس دی‌ماریا، گل دوم خود و چهارم پاری‌سن‌ژرمن را زد، تا دیگر آن‌ها نگران صعود به دور بعد نباشند. در دقیقه ۹۰ ایکاردی دوباره گل زد و هت تریک کرد و پاری‌سن‌ژرمن با نتیجه مقتدرانه ۵ بر صفر به دور بعد راه یافت.

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی