پادرمیونی اسطوره پرسپولیس بین یحیی و درویش!

پروین در تماس های جداگانه با گل محمدی و درویش از آن ها خواست صبوری بیشتری به خرج داده و به جای درگیری و مصاحبه و خودزنی بیشتر تلاش کنند چون به عقیده او این تیم می تواند باز هم در لیگ برتر قهرمان شده و حتی از گروهش در لیگ قهرمانان صعود کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، پروین در تماس های جداگانه با گل محمدی و درویش از آن ها خواست صبوری بیشتری به خرج داده و به جای درگیری و مصاحبه و خودزنی بیشتر تلاش کنند چون به عقیده او این تیم می تواند باز هم در لیگ برتر قهرمان شده و حتی از گروهش در لیگ قهرمانان صعود کند.

​در ادامه پروین در تماس با برخی پیشکسوتان پرسپولیس از آن ها خواست دست از مصاحبه علیه یحیی گل محمدی بردارند چرا که سرمربی پرسپولیس در این مقطع نیاز به حمایت دارد. پروین به شاگردان سابقش تاکید کرد اظهارنظر در مورد یحیی گل محمدی کاملا غیر حرفه ای است چرا که هنوز زمان زیادی از لیگ باقی مانده و نباید در این مقطع علیه سرمربی موضع گیری کرد.

او در مصاحبه ای که روز قبل با ایسنا داشت نیز در پاسخ به این سوال که برای حل اختلاف رضا درویش و یحیی گل‌محمدی اقدامی انجام داده گفت:

بله! صحبت کرده‌ام و فکر می‌کنم دیگر اختلافات حل شده است. این مسائل در همه تیم‌ها وجود دارد. ان‌شاءالله پرسپولیس با چند برد دل هواداران را شاد خواهد کرد.

پرافتخار ترین چهره تاریخ پرسپولیس در مورد مصاحبه نفراتی چون مرتضی فنونی زاده نیز گفت:

نباید این حرف‌ها را بزنند. با یک باخت که نمی‌شود بگویید مربی برود. اصلا یحیی گل‌محمدی برود، چه کسی بیایید؟

باید منتظر بود و دید این آتش بس تا چه زمانی ادامه داشته و دو طرف می توانند به این روند ادامه دهند یا نه.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.