12:30 - 1403/04/15

اجتماعی

پاداش برای بازنشستگان در چه تاریخی واریز میشود

بازنشستگان در چه تاریخی میتوانند پاداش خود را دریافت کنند؟ جزئیات را در اندیشه معاصر ببینید

پاداش برای بازنشستگان در چه تاریخی واریز میشود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مجتبی بخشی پور عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار پرداخت به موقع پاداش بازنشستگان کارکنان آموزش و پرورش شد. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر درباره بازنشستگان اندیشه معاصر را دنبال کنید

واریز پاداش برای بازنشستگان در این تاریخ

مجتبی بخشی پور گفت: عدم پرداخت به موقع پاداش بازنشستگان کارکنان آموزش و پرورش یکی از مشکلات جامعه فرهنگیان است که باید حل گردد.

وی بیان داشت: دیر پرداخت شدن پاداش بازنشستگی که بعضا تا چند سال طول می کشد موجب کاهش ارزش ریالی آن و موجب نارضایتی کارکنان بازنشسته می شود که لازم است این امر توسط وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه پیگیری و حل شود.

بازنشستگان

بازنشستگان

بخشی پور با بیان اینکه توجه به آموزش و پرورش موجب تقویت همه جانبه کشور خواهد شد، گفت: افزایش سطح رفاهیات و امکانات تفریحی کارکنان آموزش و پرورش در بالا رفتن کیفیت کاری آنان بسیار موثر خواهد بود.

نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: فعال تر شدن تعاونی های مسکن آموزش و پرورش از اموری است که باید مورد پیگیری قرار گیرد.

وی گفت: بعضی از کارکنان آموزش پرورش در خصوص طرح رتبه بندی گلایه هایی دارند که لازم است بررسی شود.

بخشی پور بیان کرد: آینده کشور و پیشرفت و توسعه آن در دست جامعه پرتلاش و نجیب فرهنگیان است چرا که آنها مربیان و پرورش دهندگان اداره کنندگان فردای کشور هستند، بنابراین هرچه معلم با خیال راحت تر و ذهن آرام تری به کار خود بپردازد در آینده نسل قوی تر و توانمندتری را شاهد خواهیم بود

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایونا

مطالب مرتبط