۱۷:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵

پاتک سنگین باشگاه سپاهان به باشگاه پرسپولیس/ دستور یحیی به خمپاره اندازه ها: شلیک کنید شلیک/ استفاده یحیی از بمب اتم برای خنثی سازی آتش گسترده سپاهان در علیه پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر  و به نقل از همشهری آنلاین، وحدت حنانوف مدافع تاجیکستانی پرسپولیس که دو فصل در فهرست امیدهای این تیم حضور داشت، این فصل هم قرار بود در لیست زیر ۲۵ ساله جای بگیرد اما حذف این سهمیه، او را در جمع بزر...

یحیی شاگرد کی روش شد / هافبک تاجیکی، جانشین ستاره دفاعی پرسپولیس شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر  و به نقل از همشهری آنلاین، وحدت حنانوف مدافع تاجیکستانی پرسپولیس که دو فصل در فهرست امیدهای این تیم حضور داشت، این فصل هم قرار بود در لیست زیر ۲۵ ساله جای بگیرد اما حذف این سهمیه، او را در جمع بزرگسالان پرسپولیس قرار داد.

پر شدن فهرست بزرگسالان پرسپولیس باعث شده تا حالا سرخپوشان برای جذب دو بازیکن موردنظر، مجبور به فروش بازیکنان خود باشند. در این بین باشگاه سپاهان برای جذب وحدت حنانوف پیشنهاد رسمی ارسال کرده و این باشگاه امیدوار است که پرسپولیس، با فروش حنانوف موافقت کند.

قرارداد حنانوف با پرسپولیس حدود ۱۰۰ هزار دلار است و تنها یک سال دیگر از قرارداد این بازیکن باقی مانده است. پیش از این شایعاتی در خصوص علاقه باشگاه نساجی به جذب حنانوف وجود داشت.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار