۱۳:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۳

کلیپ سبک زندگی

ویدیو | یک آرایش ساده و خوش بافت انجام بده

در میکاپ به سبک شرقی استفاده از رنگ‌های شاد بسیار مهم است. استفاده از رنگ‌های شاد هم در آرایش چشم و هم در آرایش لب‌ها بسیار مرسوم و بدون محدودیت است. در این سبک از آرایش معمولاً از رنگ‌های گرم مثل قرمز، بنفش، زرشکی، سرخابی و قهوه‌ای زیاد استفاده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،دلایل زیادی وجود دارد که چرا افراد، به‌ویژه زنان، در زندگی روزمره خود آرایش می‌کنند. آن‌ها از انواع میکاپ برای پنهان کردن «نقص» روی صورت خود (چروک، آکنه، اگزما، و غیره) که باعث پایین آمدن اعتمادبه‌نفس آن‌ها می‌شود استفاده می‌کنند. برخی دیگر از آن برای جوان‌تر یا مسن‌تر به نظر رسیدن استفاده می‌کنند. بسیاری از افراد، انجام صحیح انواع میکاپ را یک هنر می‌دانند. در این مقاله توضیح مختصری درباره معنی میکاپ و انواع مختلف سبک‌های میکاپ ارائه داده‌ایم. اگر دوست دارید با انواع میکاپ جدید آشنا شوید، مطالعه این مقاله را به شما توصیه می‌کنیم

میکاپ چیست؟

در جواب این سؤال که میکاپ یعنی چه باید گفت که در اصطلاح میکاپ به معنی آرایش صورت است که به‌منظور رفع عیوب و افزایش زیبایی صورت انجام می‌شود. برخلاف گریم که به اصلاح فرم صورت کمک می‌کند در واقع میکاپ فقط به‌صورت رنگ می‌دهد. امروزه رشته میکاپ در سراسر دنیا علاقه‌مندان زیادی دارد. به کسی که عمل میکاپ را روی صورت شما انجام می‌دهد را میکاپ آرتیست می‌گویند.

سبک در میکاپ یعنی چه؟ببینید | کلیپی خنده دار از سرنا امینی درباره فرق والدین خارجی و ایرانی

سبک در میکاپ به معنای شیوه انجام آرایش است. انواع سبک آرایش را می‌توان بر اساس رنگ‌بندی در میکاپ، نوع سایه و عمق رنگ‌ها دسته‌بندی کرد. در دنیای میکاپ انواع مختلفی از سبک‌ها مثل کلاسیک، اروپایی، عربی، خلیجی، شرقی و مصری وجود دارد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط