۲۰:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۳۰

هواشناسی

وضعیت آب و هوا فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در سال جاری !

در این خبر به پیش بینی وضعیت آب و هوا فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ و هواشناسی فردا پرداخته شده است.

هواشناسی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از صفحه اقتصاددر این خبر به پیش بینی وضعیت آب و هوا فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ و هواشناسی فردا پرداخته شده است.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

 هواشناسی فردا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

امروز و فردا با گذر موج تراز میانی جو کشور در استان‌های واقع در شمال غرب دامنه های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز و تهران، غرب سواحل دریای خزر و ارتفاعات زاگرس و البرز مرکزی به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر، هوا  گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش بینی می‌شود.

وضعیت آب و هوا فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در سال جاری !

وضعیت آب و هوا فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در سال جاری !

سه شنبه با ورود سامانه بارشی به  هوا  در غرب کشور، در شمال غرب، غرب، دامنه های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز، تهران و شرق سمنان، نیمه شمالی خوزستان و غرب اصفهان و به‌تدریج در غرب سواحل دریای خزر، ابرناکی، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

چهارشنبه به‌تدریج از میزان بارندگی در غرب و جنوب غرب کاسته شده و در شمال غرب دامنه های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر و نیمه شمالی سمنان این وضعیت ادامه خواهد داشت. همچنین در شرق و شمال شرق کشور نیز ابرناکی و وزش باد گاهی بارش پراکنده رخ می‌دهد.

پنجشنبه گستره بارندگی در برخی مناطق نوار شمالی کشور است و به‌تدریج این سامانه از شمال شرق کشور خارج می‌شود.امروز در جنوب غرب و تا روز چهارشنبه شمال شرق و شرق کشور در برخی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک پیش بینی می‌شود.همچنین امروز دریای خزر و تا روز دوشنبه خلیج فارس مواج است.آسمان امروز هوا ی تهران قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد و در بعضی ساعت‌ها افزایش ابر خواهد بود.بیشینه دمای امروز پایتخت ۲۶ و کمینه دمای آن ۱۲ درجه سانتی‌گراد خواهد بود

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط