۱۷:۳۰ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۳

وساطت بی فایده پرسپولیسی ها برای بازگشت یحیی/ این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست!

درخواست بازیکنان باتجربه پرسپولیس برای آرام کردن سرمربی این تیم و صرفنظر کردن برای استعفا هم ثمری نداشت و گل‌محمدی خودش را از دسترس مدیران خارج کرده است.

آرم پرسپولیس 3

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی یک – یک سرخپوشان مقابل مس رفسنجان در آخرین بازی دور رفت رقابت‌های لیگ برتر ایران تصمیم به استعفا گرفت تا برای هفتمین بار در زمان حضورش در این باشگاه چنین تصمیمی را بگیرد.اختلافات عمیق سرمربی پرسپولیس با رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مهم‌ترین علت استعفای گل محمدی است. او معتقد است شیوه مدیریتی درویش در نقل و انتقالات ابتدای فصل و عدم توجه به مشکلات مالی باعث شکاف بین بازیکنان در رختکن تیم شد تا نه تنها از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حذف شوند بلکه پس از فتح سه‌گانه قهرمانی فوتبال ایران در فصل گذشته حالا به رتبه سوم جدول در پایان نیم فصل جاری لیگ برتر ایران رضایت دهند.

سرمربی پرسپولیس که حتی حاضر نیست در جلسه هیأت مدیره باشگاه و همچنین نشست فوق‌العاده ابتدای هفته آینده آنها شرکت کند، دوشنبه شب گذشته وساطت یکی از اعضای کادر فنی و همچنین دو بازیکن باتجربه تیمش برای صرف‌نظر کردن از این تصمیم را رد و به آنها اعلام کرده است به هیچ وجه چنین روندی را نمی‌تواند تحمل کند و قادر به ادامه همکاری نیست.طعنه‌های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به استعفای تکراری گل محمدی نیز نشان از ادامه اختلافات آنها دارد. مدیرعامل پرسپولیس در این خصوص گفت: ما هم از رسانه‌ها استعفا را شنیدیم. او شنبه گذشته نامه داده و رسماً نفرات مدنظرش را به باشگاه اعلام کرده است. حالا شاید بعد از بازی هیجانی یا چیزی بوده که این حرف زده شده است. یحیی گل محمدی تماس شبانه یکی از مدیران باشگاه را نیز پاسخ نداده و تلفن همراه خود را خاموش کرده است تا بار دیگر از دسترس خارج شود. باید دید آیا گل محمدی رفتاری مشابه با ۶ بار گذشته خواهد داشت یا تصمیم غیر منتظره خود را با خداحافظی قطعی از این تیم متفاوت‌تر از همیشه می‌کند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار