۱۳:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۰/۳۰

ورود به سامانه ltms.cfu.ac.ir دانشگاه فرهنگیان | ال تی ام اس Ltms

ورود به سامانه ltms.cfu.ac.ir دانشگاه فرهنگیان را در ادامه شرح داده ایم

کنکور تربیت معلم 1403

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ورود به سامانه ltms.cfu.ac.ir دانشگاه فرهنگیان را در ادامه شرح داده ایم و ضمن توضیحات تفضیلی مطرح شده، لینک ورود را بصورت مستقیم درج کرده ایم تا بتوانید در اندیشه معاصر بصورت آنی وارد سامانه ltms.cfu.ac.ir دانشگاه فرهنگیان شوید.

 

سامانه Ltms دانشگاه فرهنگیان، سامانه جامع در حوزه آموزش ضمن خدمت فرهنگیان بوده که توسط وزارت آموزش و پرورش طراحی شده است. فرهنگیان با مراجعه به این سامانه می توانند به اطلاعات دوره های ضمن خدمت دسترسی داشته و بر اساس نیاز خود اقدام به انتخاب دوره مناسب نمایند. ورود به سامانه ltms.cfu.ac.ir دانشگاه فرهنگیان امکان استفاده از خدمات متنوع به فرهنگیان و بهره گیری از فرآیند آموزش ضمن خدمت را فراهم می نماید.

سامانه Ltms دانشگاه فرهنگیان که یک سامانه جامع در زمینه آموزش ضمن خدمت فرهنگیان است، توسط وزارت آموزش و پرورش به وجود آمده است. تاسیس این سامانه جهت شرکت فرهنگیان در دوره های ضمن خدمت بوده است. فرهنگیان می توانند از طریق این سامانه دوره های مورد نیاز خود را انتخاب کرده و برای تکمیل دوره آموزش خود در آن شرکت کنند.

 

سامانه Ltms دانشگاه فرهنگیان بخش های مختلفی دارد و برای کارکنان هر بخش، دوره های جداگانه ای متناسب با نیاز کارمندان را برگزار می کند. فرهنگیان برای شرکت در این دوره ها باید نحوه ورود و ثبت نام در سامانه Ltms را بدانند. به همین دلیل در ادامه نحوه ورود و ثبت نام در سایت Ltms دانشگاه فرهنگیان ارائه شده است.

معرفی سامانه Ltms.cfu.ac.ir فرهنگیان

آموزش ضمن خدمت فرهنگیان یکی از مهم ترین ارکان نظام تعلیم و تربیت بوده و این امر به منظور ارتقای دانش و مهارت های فرهنگیان و بهبود کیفیت آموزش در مدارس انجام می شود. در سال های اخیر، با توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش ضمن خدمت فرهنگیان نیز به سمت استفاده از سامانه های آنلاین و مجازی حرکت کرده است. در این بخش از مقاله به معرفی سامانه Ltms.cfu.ac.ir فرهنگیان پرداخته شده است.

 

سامانه LTMS دانشگاه فرهنگیان یا همان سامانه جامع ضمن خدمت فرهنگیان توسط وزارت آموزش و پرورش راه اندازی شده و امکانات و قابلیت های مختلفی را برای فرهنگیان فراهم ساخته که می تواند فرآیند آموزش ضمن خدمت را برای آنها تسهیل کند. افراد از طریق این سامانه امکان ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان و انتخاب دوره، مشاهده اطلاعات دوره و… را خواهند داشت. به طور کلی سامانه LTMS یک سامانه جامع و کاربردی بوده که می تواند فرآیند آموزش ضمن خدمت فرهنگیان را تسهیل کند.

 

کلیه افراد واجد شرایط شرکت در کلاس های ضمن خدمت فرهنگیان می توانند با مراجعه به سایت Ltms.cfu.ac.ir دانشگاه فرهنگیان اقدام به ثبت نام نموده و در دوره های مورد نظر شرکت نمایند. این افراد پس از شرکت در دوره های آموزشی و موفقیت در آزمون مربوطه می توانند گواهی دوره ضمن خدمت را دریافت نمایند. شایان ذکر است، تنها راه شرکت در کلاس های ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه به سامانه Ltms دانشگاه فرهنگیان و ثبت نام در آن می باشد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار