۲۳:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲

ورودی‌های جدید نقل و انتقالات از میان این ۱۴ ستاره سپاهانی، استقلالی و… هستند!

ضمن اینکه او تاکید اساسی داشت که در خط حمله تحت هر شرایطی باید یک مهاجم خارجی باکیفیت جهت حضور پرقدرت در لیگ نخبگان آسیا به خدمت بگیرند. اوسمار همچنین نام 15 بازیکن داخلی به اضافه خارجیهای شاغل در لیگ را به باشگاه داده است که از این لیست ...

ورودی‌های جدید نقل و انتقالات از میان این ۱۴ ستاره سپاهانی، استقلالی و… هستند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، هرچند اوسمار و باشگاه بر سر برخی خریدها نیز اختلاف نظر داشتند. اما اوسمار نام ۵ بازیکن را به باشگاه پرسپولیس داد و اعلام کرد اگر قرار باشد فصل آینده ۲۱ بازیکن بزرگسال داشته باشند، این نفرات باید جدا شوند اما اگر لیست بزرگسالان با همان ۱۹ نفر بسته شود مجبور است فقط سه نفر را کنار بگذارد.

ضمن اینکه او تاکید اساسی داشت که در خط حمله تحت هر شرایطی باید یک مهاجم خارجی باکیفیت جهت حضور پرقدرت در لیگ نخبگان آسیا به خدمت بگیرند. اوسمار همچنین نام ۱۵ بازیکن داخلی به اضافه خارجیهای شاغل در لیگ را به باشگاه داده است که از این لیست ۵ بازیکن قرار بود جذب شوند.

او برای هر پست درواقع سه بازیکن را اولویت بندی کرده است.

در لیست اوسمار بازیکنانی نظیر رامین رضاییان، رضا اسدی، شهریار مغانلو، مهدی گودرزی، یونس اکبرپور، مهدی لیموچی، محمدحسین اسلامی، محمدجواد آزاده، محمدجواد آقایی پور، ریکاردو آلوز، سعید عزت اللهی، علیرضا جهانبخش، مهدی قایدی و احمد نوراللهی بودند که باید دید با جدایی او، پرسپولیس برای جذبشان اقدام میکند یا ترجیح میدهد به سراغ گزینه های دیگر برود. هرچند اکثر این بازیکنان تحت قرارداد باشگاه های خود هستند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط