واکنش مطهری به شکایت نساجی از داور بازی/ هشدار به مدیران پرسپولیس

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان تیمش در مصاف با نساجی، به اعتراض باشگاه مازندرانی به داوری بازی واکنش نشان داد. خبرورزشی – حمید مطهری پس از پیروزی ۲ بر صفر تیم پرسپولیس مقابل نساجی مازندران در هفته بیستم لیگ برتر اظهار داشت: این برد را به همه هواداران، بازیکنان تیم […]

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان تیمش در مصاف با نساجی، به اعتراض باشگاه مازندرانی به داوری بازی واکنش نشان داد.

واکنش مطهری به شکایت نساجی از داور بازی/ هشدار به مدیران پرسپولیس

خبرورزشی – حمید مطهری پس از پیروزی ۲ بر صفر تیم پرسپولیس مقابل نساجی مازندران در هفته بیستم لیگ برتر اظهار داشت: این برد را به همه هواداران، بازیکنان تیم و ارکان باشگاه تبریک می‌گویم. همه بازی‌ها و همه تیم‌ها قابل احترام هستند و نیم‌فصل دوم سخت است. در نیم‌فصل دوم همه تلاش می‌کنند امتیاز بگیرند و امروز هم بازی سختی داشتیم و در نهایت سه امتیاز را گرفتیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول مثل همیشه بازی مالکانه انجام دادیم و خیلی زود هم به گل رسیدیم. نیمه اول کاملاً در اختیار ما بود. در نیمه دوم هم طبیعی است وقتی جلو هستید، می‌خواهید از گل‌تان مراقبت کنید. ما ترابی را از خط هافبک دور کردیم و می‌خواستیم با پاس‌هایی که طول بیشتری داشت او را صاحب موقعیت کنیم که دیدید ترابی چقدر در نیمه دوم موقعیت داشت. در ادامه ما عمق دفاع را بستیم و نساجی به توپ‌های بلند رو آورد که خواسته ما بود و خوب کنترل کردیم.

مطهری با بیان اینکه تعویض‌های به موقع و انرژیکی کردیم و به تیم انرژی دادیم یادآور شد: دیدید که بازیکنان تعویضی هم چقدر خوب کار کردند و روی گل دوم تأثیرگذار بودند. در نهایت من اعتقاد دارم ما یک تیم هستیم و کار تیمی انجام می‌دهیم. بچه‌ها فوق‌العاده کار کردند. از سیدجلال تا بچه‌های جلو همه در خدمت تیم بودند و دستورات تاکتیکی را به خوبی اجرا کردند. توقع ما این است که مدیران هم در ادامه راه ما را همراهی کنند. می‌دانم خیلی تلاش می‌کنند تا بهترین‌ها را رقم بزنند، ولی بچه‌های ما کمترین دریافتی را داشتند، با این حال با دل و جان کار می‌کنند. امیدوارم مسیر را برای ما فراهم کنند تا در ادامه به مشکل نخوریم.

مربی تیم پرسپولیس در واکنش به این موضوع که باشگاه نساجی قصد دارد از داور بازی شکایت کند،‌ گفت: این موضوع به خودشان مربوط می‌شود و در مورد آن صحبت نمی‌کنم، ولی خیلی مشخص است که شلوغ‌کاری از جانب کدام نیمکت بود. از داوران می‌خواهم که با شجاعت کار کنند تا ببینیم می‌توانند اینطور امتیاز بگیرند یا نه! خیلی از نیمکت‌ها با داد و بیداد از داوران امتیاز می‌گیرند، ولی اگر داوران شجاعت بالایی داشته باشند فکر می‌کنم چنین اتفاقاتی نمی‌افتد. درباره این موضوع هم صحبتی ندارم، ولی کسانی که داخل ورزشگاه بودند می‌توانند شهادت بدهند که کدام نیمکت شلوغ‌کاری می‌کرد.

مطهری در مورد اینکه پرسپولیس با وجود اضافه شدن مغانلو و آل‌کثیر همچنان فرصت‌های زیادی را از دست می‌دهد، عنوان کرد: همیشه ما هر کاری کنیم یک طور دیگر از ما سؤال می‌کنند. البته من حق می‌دهم، ولی همانطور که گفتم تیمی که سیدجلال و احمد نوراللهی در آن گلزنی می‌کنند، از لحاظ تاکتیکی به بلوغ رسیده است. اینکه روی یک نفر زوم کنیم، خوب نیست. خواهش می‌کنم فشار نیاورید. تیم ما شکل خودش را پیدا کرده است. قطعاً اگر انتقادی با استدلال باشد روی چشم می‌گذاریم و از آن استفاده می‌کنیم.

وی در پایان درباره تیم سپاهان و اینکه به نظر می‌رسد در این فصل رقیب اصلی پرسپولیس زردپوشان اصفهانی هستند، بیان کرد: سپاهان تیم قابل احترامی است، همانطور که دیگر تیم‌های مدعی هستند. البته تمرکز ما روی بازی خودمان است و سعی می‌کنیم بازی به بازی جلو برویم. الان هم که وارد آسیا شدیم تفکرات‌مان کلاً نسبت به لیگ متفاوت می‌شود. ان‌شاءالله بعد از آن مسابقات هم بازی به بازی پیش می‌رویم. قطعاً همه تیم‌ها برای ما قابل احترام هستند.

خبر ورزشی