واکنش فوری باشگاه سایپا به صادر نشده رأی باز ساپیا و خیبر خرم آباد

باشگاه سایپا به صادر نشدن رأی کمیته انضباطی در پرونده دیدار خیبر خرم‌آباد و شهرداری آستارا واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،واکنش فوری باشگاه سایپا به صادر نشده رأی باز ساپیا و خیبر خرم آباد.  دیدار تیم‌های خیبر خرم‌آباد و شهرداری آستارا در چارچوب هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال حاشیه‌های فراوانی به دنبال داشت و‌ شایعات فراوانی در خصوص آن به وجود آمده است.

باشگاه سایپا با ارسال بیانیه‌ای، به صادر نشدن رأی کمیته انضباطی در مورد اتفاقات این مسابقه اعتراض کرد که در این بیانیه آمده است:

«قریب یک ماه پیش بود که در دیدار تیم‌های خیبر خرم‌آباد و شهرداری آستارا و پس از دمیده شدن سوت پایان بازی، اتفاقاتی رقم خورد که باعث شد حواشی این دیدار بر متن مسابقه غلبه نماید که البته برخی از آنها نیز مسبوق به سابقه بود و خوشبختانه هیچکدام از این موارد، از چشمان تیزبین خبرنگاران و دوربین‌های حاضر در ورزشگاه، مخفی نماند که البته نیازی نیز به شرح مجدد واقعه و تکرار مکررات نیست.

اما نکته‌ای که می‌باید در اینجا به آن اشاره نمود، مطوّل بودن زمان رسیدگی به این موضوعات است و سؤالی که در ادامه به ذهن متبادر می‌گردد این است که چگونه کمیته محترم انضباطی در ماجرای اخراج محمود فکری و دو دستیارش در دیدار با تیم پارس جنوبی جم، در کمترین زمان ممکن اقدام به صدور رأی می‌نماید، اما در مورد این مسابقه و پس از گذشت حدود یک ماه از زمان برگزاری آن، هنوز هیچ حکمی برای آن صادر نگردیده است؟!

این در حالی است که باشگاه سایپا به واسطه همین آرا و متعاقب آن، محرومیت سرمربی و همکارانش، هزینه‌های بسیاری را پرداخت نمود که کمترینِ آن، از دست دادن چند امتیاز مهم، آن هم در هفته‌های آغازین لیگ دسته اول بود و چه بسا اگر این محرومیت‌ها چند هفته دیرتر صورت می‌پذیرفت، قطع به یقین جایگاه این تیم فراتر از آنی بود که اکنون می‌بینیم.

ضمناً خاطرنشان می‌شود که باشگاه فرهنگی-ورزشی سایپا به هیچ عنوان به دنبال محرومیت هیچ‌یک از اهالی فوتبال اعم از بازیکن، مربی و… نبوده و هدف از انعکاس این مطلب، صرفاً گله‌گذاری از فرایند صدور آرای انضباطی برای تیم‌ها به‌ویژه در فصل جاری بوده است. در پایان ذکر این نکته ضروری است که این باشگاه کوچک‌ترین تردیدی در عدالت کمیته محترم انضباطی نداشته و ضمن سپاس از تلاش‌های عزیزان مسئول در این کمیته، بر عدالت‌محور بودن این عزیزان صحه می‌گذارد.»

نکته جالب توجه این است که سایپا این هفته با شهرداری آستارا بازی می‌کند و خیبر برابر فجرسپاسی قرار می‌گیرد.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*