واکنش فرشید سمیعی به تساوی استقلال در مقابل سرخ پوشان اهوازی+جزئیات

معاون حقوقی باشگاه استقلال به عملکرد داور دیدار استقلال با فولاد واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از وقایع روز،واکنش فرشید سمیعی به تساوی استقلال در مقابل سرخ پوشان اهوازی+جزئیات. فرشید سمیعی در مورد تساوی یک بر یک دیدار استقلال و فولاد در هفته هشتم لیگ برتر اظهار کرد: دست‌هایی در کار است که استقلال بار دیگر قهرمان نشود. این حوادث طبیعی نبود و تیم داوری روز سیاهی را در فوتبال ما رقم زد. اطمینان دارم این اتفاق عامدانه بود تا جلوی قهرمانی مجدد استقلال گرفته شود.

نمی‌خواهند استقلال قهرمان شود

این داوری را هیچ‌گاه در مورد هیچ بازی دیگری مشاهده نخواهید کرد. صحنه‌های ۵۰-۵۰ و صحنه‌هایی که هیچ برخوردی در درون ۱۸ قدم صورت نمی‌گیرد و بازیکن با خودش درگیر می‌شود پنالتی می‌گیرند.

وی افزود: امروز دست‌کم دو پنالتی صد درصد استقلال گرفته نشد. چرا؟ چرا داور پنالتی محرزی که مقابل چشمش است و هیچ مشکلی برای دیدن آن ندارد اعلام نمی‌کند؟ جرا باید استقلال همیشه در صدر تیم‌هایی باشد که بابت نگرفتن پنالتی حق‌شان تضییع می‌شود.

معاون حقوقی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: سال گذشته ما جدول درست نکردیم اما صدا و سیما برنامه‌ای درست کرد که مشخص شد استقلال بیشترین ضرر را روی اشتباهات داوری دیده است. امسال هم بار دیگر این اتفاق افتاده، چرا همیشه ضررکنندگان و ذی‌نفعان از اشتباه داوری یک تیم هستند. چرا همیشه استقلال ضرر می‌کند و یک بار اشتباه داوری به سودش نیست.

روزهای خوش استقلال / رای کمیته به طلب استقلال از فولاد

روزهای خوش استقلال / رای کمیته به طلب استقلال از فولاد

سمیعی در مورد اینکه آیا از داور شکایت خواهند کرد، گفت: صد درصد، اما مشکل این نیست. بارها شکایت کرده‌ایم، چه فایده‌ای داشته؟ یک هفته به داور بازی نمی‌دهند. می‌گویند مشکل را حل کرده و بررسی می‌کنیم. به قول تمام پیشکسوتان مستقل داوری روز سیاه داوری رقم خورد. از ابتدای فصل اشتباه پشت اشتباه به ضرر تیم ما بوده است. مگر می‌شود این همه اشتباه کرد، همه این اشتباهات هم مقابل چشمان داور است.

وی در خصوص اینکه اگر ریکاردو ساپینتو روی نیمکت استقلال بود شاید اتفاقات بدتری رخ می‌داد، توضیح داد: او در تجربه مربیگری‌اش چنین چیزهایی ندیده که یک مربی از قبل آماده باشد تا با الفاظ نامناسب پرتغالی به ساپینتو بی‌احترامی کند. اولین باری است که این چیزها را در عمرش می‌بیند. با این جو فوتبالی باید این مسائل را یاد بگیرد.

اندیشه معاصر را در اینستاگرام دنبال کنید.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*