واکنش شیرها به کرگدن هایی که چرتشان را پاره کردند+ فیلم

واکنش شیرها به کرگدن هایی که چرتشان را پاره کردند را در ادامه می بینید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، واکنش شیرها به کرگدن هایی که چرتشان را پاره کردند را در ادامه می بینید.

 

 

به طور معمول، وقتی به حیوانات در طبیعت آفریقا فکر می کنیم، یوزپلنگی را تصور می کنیم که به سرعت می دود و غزال را تعقیب می کند. یا یک شیر با یک شیر نر رقیب که به دنبال تصرف قلمرو خود است، درگیری همه جانبه دارد. یا پلنگی که منتظر لحظه ی عالی برای حمله کردن به طعمه است. با این حال، گاه و بیگاه، این شکارچیان همیشه در حال پرسه زدن نیستند. گاهی اوقات آنها فقط به یک چرت خوب نیاز دارند. و برای این شیرها، این دقیقاً همان کاری است که تصمیم گرفتند در این بعد از ظهر گرم انجام دهند. فقط آنها چرت کامل خود را تجربه نکردند چون یک مزاحم چرتشان را پاره کرد.

ویدیویی که در زیر منتشر شده است ما را به Tekweni در قلب آفریقا می برد. افرادی که شاهد این صحنه بودند نوشتند:

«برای بیداری حیات وحشی آماده شوید زیرا دو کرگدن سفید به طور ناخواسته شیرهای خوابیده را در بیابان بیدار می کنند. شاهد این قرار ملاقات غیرمنتظره بین غول های ساوانا و شکارچیان سلطنتی جنگل باشید. حقیقت پشت ادعای سلطنتی شیر را کاوش کنید، جایی که مرز بین «پادشاه جنگل» و «گربه‌های ترسناک» آزمایش می‌شود.»

شاخ کرگدن از چه چیزی ساخته شده است؟

از این ویدیو، به خصوص در انتها، می توان فهمید که شاخ این کرگدن سربی فوق العاده بلند است! شاخ آنها از کراتین تشکیل شده است.

برخلاف اکثر شاخ‌های حیوانات، که از یک هسته استخوانی پوشیده شده شاخ کرگدن فقط از کراتین ساخته شده است؛ پروتئینی که به طور طبیعی تولید می‌شود و مو، پوست و ناخن‌ها را در انسان تقویت می‌کند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.