بخیل و حسودند، او بدون حقوق مترجم من شد

واکنش درویش به دیدار دخترش با رونالدو!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید بخیل‌ها و حسودها باعث ایجاد حواشی دو روز گذشته بعد از حضور رونالدو در تهران شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس، طی دو روز گذشته به واسطه حضور کریس رونالدو در تهران حواشی زیادی را تجربه کرده است. او که برای تماشای دیدار پرسپولیس و النصر به ورزشگاه آزادی رفته بود، درباره شرایط بازی گفت: شاید هر ۵۰ سال یک بار اتفاق بیفتد که چهره‌هایی به این شکل به ایران بیایند. من بچه بودم که یادم است پله و بکن‌باوئر به ایران آمدند و هنوز در ذهنم مانده است.

او ادامه داد: پرسپولیس این همه هوادار دارد و حداقل ۵۰-۶۰ هزار نفر می‌توانستند به ورزشگاه بیایند. ای کاش آن حرکت بچگانه (انتشار پست در اینستاگرام باشگاه پرسپولیس که منجر به محرومیت این تیم شد) را انجام نمی‌دادند تا بتوانیم از حداکثر پتانسیل هوادارانمان بهره ببریم. وقتی هواداران باشند انگیزه بازیکنان بالا می‌رود و قابل توصیف نیست. امیدوارم از این به بعد چنین مسائلی پیش نیاید و بتوانیم از هوادارانمان بهره ببریم. همه عشق تیم‌هایی مثل ما که پشتوانه معدنی و صنعتی نداریم فقط حمایت هوادارانمان است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره حواشی حضور خود و دخترش در فرودگاه بابت دیدار با رونالدو تاکید کرد: بخل و حسد تمام تار و پود خیلی‌ها را گرفته است. مدت‌هاست که هر وقت احتیاج بود من از بچه‌هایم استفاده می‌کردم. خوشبختانه از آن خانواده‌هایی نیستیم که برای هرکدام از اعضای خانواده حقوق تعیین کنیم. از دختر خودم به عنوان مترجم کمک گرفتم. این اتفاق برای اولین بار نبود و چندین بار تکرار شده بود ولی در گذشته دوربین نبود.

درویش همچنین گفت: به جهت اینکه خیلی‌ها برنمی‌تابند که سوالی درباره فلسطین بپرسند، می‌خواستم مطمئن شوم و از دخترم خواهش کردم که بیاید و این پرسش را از طرف باشگاه از رونالدو بپرسیم. اتفاقا رونالدو هم خیلی خوشحال شد و گفت من خوشحالم که از مردم فلسطین دفاع می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس از اهدای فرش به رونالدو پولی دریافت کرده، بیان کرد: این مسائل همه حسادت است. شب قبل از ورود باشگاه النصر یکی به ما گفت برای اینکه رونالدو بداند چقدر هواداران پرسپولیس به او علاقه‌مند هستند از طرف هواداران پرسپولیس  بهترین سوغات ایرانی که فرش ابریشم است را به او اهدا کنیم. ما از قیمت آن اطلاع نداریم.

درویش درباره اینکه گفته می شود پرسپولیس سقف بودجه را رد کرده است، افزود: نه، یک محاسباتی دارد که بهتر است در کمیته انضباطی مطرح شود.

درویش در خصوص مالکیت مشترک ۴ باشگاه عربستانی و اینکه باشگاه‌های ایرانی نمی‌خواهند به این موضوع اعتراض کنند، گفت: هنوز به طور مستدل مشخص نشده است. باید عادت کنیم که چیزی که می‌گوییم باید اسناد و مدارکش هم باشد. هنوز مدرکی وجود ندارد. سه شبانه‌روز و شاید بیشتر وقت گذاشتیم تا برای این عزیز دل و هنرمند شایسته کشورمان وقت بگیریم تا به دیدار رونالدو برود. این کار برای تبلیغات نبود، ما هر کاری که از دستمان برمی‌آمد انجام دادیم.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.