۰۱:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۴

واکنش جنجالی نویدکیا به گل مشکوک به آفساید پرسپولیس

محرم نوید کیا، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره مسابقه هفته سی‌ام لیگ برتر در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: فکر می‌کنم یک بازی خیلی خوب بود و یک جو فوق‌العاده در استادیوم که هر کسی دوست داشت به عنوان بازیکن، مربی یا هوادار در ورزشگاه باشد. ...

واکنش  جنجالی نویدکیا به گل مشکوک به آفساید پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،نویدکیا با اشاره به گل دریافتی مس در این بازی ادامه داد: سعی کردیم تا جای ممکن فضاها را ببندیم و فرصتی به حریف ندهیم که در این زمینه موفق بودیم اما در نهایت یک گل دریافت کردیم که ظاهرا می‌گویند آفساید بوده اما در نهایت به همه خسته نباشد می‌گویم؛ به باشگاه پرسپولیس و هواداران‌شان تبریک می‌گویم هم‌چنین به باشگاه استقلال که هر دو تا آخرین لحظه برای قهرمانی تلاش کردند. هر دو تیم فصل بسیار خوبی داشتند.

نویدکیا هم‌چنین با قدردانی از بازیکنان تیمش گفت: دلم می‌خواهد در این‌جا به بازیکنان‌مان خسته نباشید بگویم چرا که تا آخرین لحظه با تمام وجودشان بازی کردند و فوتبال با کیفیتی نشان دادند. ما باید همه تمرکزمان را بگذاریم برای جام حذفی. از زحمات همه آن‌ها ممنونم مخصوصا تشکر ویژه از دو بازیکن تیم‌مان رامتین سلیمان‌زاده و حامد لک که می‌دانم در این چند روز فشار خیلی زیادی را تحمل کردند. می‌دانم که متاسفانه خانواده‌های‌شان هم در این روزها اذیت شدند که این از نقاط منفی فوتبال است. حامد و رامتین روزها و ساعت‌های سختی را زیر این فشار سپری کردند اما عملکرد بسیار خوبی نشان دادند و با تمام وجودشان مثل همه بچه‌ها به تیم کمک کردند. امیدوارم همه اعضای تیم چند روز استراحت کنند و با آمادگی کامل به تمرینات برگردند تا شانس خودمان را در جام حذفی امتحان کنیم.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط