۱۶:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۷

واژگونی پژو در اتوبان بابایی / در برخورد با گاردیل رخ داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،سرکلانتری پلیس بزرگراه از واژگونی   سواری پژو در مسیر بزرگراه بابایی به شرق خروجی استخر در ساعت ۰۸:۲۰ صبح امروز بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و مصدوم شدن راننده گان در این حادثه خبر...

واژگونی پژو در اتوبان بابایی / در برخورد با گاردیل رخ داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،سرکلانتری پلیس بزرگراه از واژگونی   سواری پژو در مسیر بزرگراه بابایی به شرق خروجی استخر در ساعت ۰۸:۲۰ صبح امروز بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و مصدوم شدن راننده گان در این حادثه خبر داد .

برخی از رانندگان با دیدن واژگونی یک خودرو به خود می گویند : این حادثه هیچ وقت برای من رخ نمی دهد ، غافل از اینکه کافیست پدال گاز را کمی بیشتر فشار دهند و یا حواسشان از رانندگی پرت شود

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راخور تهران بزرگ ، سرهنگ علی اصغر شریفی به نقل از سرکلانتری پلیس بزرگراه پلیس راهور فاتب  ضمن بیان این خبر گفت : در ساعت ۰۸:۲۰ صبح امروز  در مسیر  بزرگراه بابایی به شرق خروجی  یک دستگاه سواری پژو بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه  ناگهان از مسیر خارج و  پس از برخورد با گاردریل های کناری واژگون می گردد .

حضور آتش نشانی
سرهنگ‌ شریفی  افزود :  همکاران بنده در منطقه ۲۵ پلیس  راهور  تهران بزرگ و عوامل آتش‌نشانی   بلافاصله در محل حضور یافتند و عوامل اورژانس به مداوای راننده در محل حادثه پرداختند .

وی گفت : در این حادثه به فرد و خودروی دیگری  آسیب نرسید و این سواری با حضور جرثقیل راهور به حالت اول خود بازگشت تا تجربه ای تلخ بهمراه خاطره ای عبرت آموز برای راننده آن باقی بماند .

وی گفت : رانندگان به این نکته توجه داشته باشند هنگامی که حواس آنها به رانندگی نیست و خواب آلوده هستند و یا سرعت خود را افزایش می دهند و بالاتر از سرعت مقرره رانندگی می نمایند باید هر لحظه آمادگی بروز حادثه را مانند واژگونی ، برخورد با عابرین ، برخورد با گاردریل ها و تصادفات فوتی و جرحی را داشته باشند پس به رانندگان توصیه میشود  قبل از فشار دادن پدال گاز این حوادث را مرور نمایند و برای خود و دیگران خاطره ای تلخ را به یادگار نگذارند.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار