۰۹:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۳

وام قرض الحسنه ۳۰ میلیونی ویژه دهه فجر | وام قرض الحسنه بلاعوض دولتی + جزئیات

میلیون تومان برای مشتریان حقوقی، در شعب بانک دی آغاز شد.

وام قرض الحسنه ۳۰ میلیونی ویژه دهه فجر | وام قرض الحسنه بلاعوض دولتی + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،در طرح باران، تمامی مشتریان حقیقی /‏‏‏ حقوقی(برای کارکنان خود) و مشتریان حقوقی دارای کسب و کارهای خرد و دانش‌بنیان می‌توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز، از امتیاز دریافت وام قرض‌الحسنه باران بهره مند شوند.

مبلغ وام برای متقاضیان حقیقی بین ۳۰ میلیون تا ۳۰۰ میلیون تومان و میزان وام برای متقاضیان حقوقی حداکثر ۷۵۰ میلیون تومان قابل پرداخت است.

مدت سپرده گذاری در این طرح حداقل ۱ ماه و حداکثر ۱۲ ماه است و در صورت رعایت حداقل مبلغ طی دوره سپرده گذاری، امتیاز اعطای وام قرض‌الحسنه طرح بر اساس میانگین دوره سپرده‌گذاری محاسبه می‌شود.

حداقل مبلغ میانگین برای محاسبه امتیاز دریافت این وام، ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. کارمزد این وام نیز ۴ درصد و مدت بازپرداخت اقساط بین ۶ تا ۶۰ ماه متناسب با نیاز مشتری، متغیر است.

در وام طرح باران بانک دی نسبت وام دریافتی به میانگین سپرده بر اساس جدول ذیل محاسبه شده است:

امکان اتصال حساب‌های این طرح به دستگاه‌های POS و IPG کسب و کارها وجود داشته و شرکت ها و سازمان ها در صورت ایجاد میانگین حساب و کسب امتیاز مربوطه، می توانند با ارائه معرفی نامه به پرسنل خود، آنها را از مزایای این طرح برخوردار کنند.

مشتریان حقیقی نیز می توانند امتیاز خود را مشروط به تکمیل و امضاء فرم «رضایت نامه واگذاری حق امتیاز سپرده» به بستگان درجه یک شامل پدر، مادر، فرزندان، خواهر، برادر و همسر منتقل کنند.

مشتریان بانک دی می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح به شعب یا باجه‌های بانک در سراسر کشور مراجعه کرده و یا با شماره ۰۲۱۲۸۹۳۰ تماس حاصل فرمایند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار