۰۴:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۹

وام فوری | وام فوری بانکی | وام فوری بدون ضامن

وام فوری بانک ملت به همه اقشار جامعه | به راحتی و با اقساط بلند مدت و سود کم وام بگیرید

بانک ملت طرح تسهیلاتی به نام «شایان» را تدارک دیده که براساس آن شخص این امکان را دارد تا با ایجاد میانگین حساب یک تا 12 ماهه، وام 500 میلیون تومانی دریافت کند.

وام 300 میلیونی رسالت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،افرادی که مشتری بانک ملت هستند و در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی با حداثل سپرده ۱۵ میلیون تومانی دارند، می‌توانند برای طرح تسهیلاتی شایان درخواست بدهند. البته افراد به منظور دریافت این تسهیلات گذشته از سپرده کوتاه مدت باید ضامن رسمی مورد نظر بانک و اعتبار شغلی نیز داشته باشند. میزان سود این تسهیلات برحسب ضریب برابری و مدت ماندگاری تعیین شده و بین ۱۸ تا ۲۳ درصد است. افراد بعد از دریافت وام بین ۱۲ تا حداکثر ۶۰ ماه امکان پرداخت اقساط را دارند.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود ۱۸ درصدی و در نظر گرفتن حداکثر مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط این تسهیلات به ۱۲ میلیون و ۶۹۶ هزار و ۷۱۴ تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات ۲۶۱ میلیون و ۸۰۲ هزار و ۸۲۳ تومان خواهد بود. جمع رقم وام و سود آن نیز به ۷۶۳ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۸۲۳ تومان می‌رسد.

بانک ملت بیست و نهم آذرماه سال ۱۳۵۸ شروع به فعالیت کرد و از آن زمان تاکنون با ارائه خدمات بانکی شامل سپرده‌ها و خدمات ریالی، سپرده‌ها و خدمات ارزی، طرح‌های اعتباری، تسهیلات ارزی و … توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

این مجموعه در سال‌های فعالیت خود توانسته مقام برتر در بین بانک‌های تجاری کشور، مقام نخست در بین بانک‌های دولتی در طرح ارزیابی عملکرد و تعیین کارایی بانک‌های دولتی ۸۲ و … را به دست آورد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار