22:25 - 1403/04/03

اخبار اقتصادی

وام فرزند سوم را چگونه بگیریم؟/شرایط دقیق این تسهیلات چیست؟

با توجه به اهمیت دریافت وام فرزند سوم برای خانواده های واجد شرایط، دراندیشه معاصر، ابتدا به بررسی شرایط دریافت و مدارک وام مسکن فرزند سوم

فرزند آوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از جارنیوز با توجه به اهمیت دریافت وام فرزند سوم برای خانواده های واجد شرایط، دراندیشه معاصر، ابتدا به بررسی شرایط دریافت و مدارک وام مسکن فرزند سوم برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

وام فرزند سوم را چگونه بگیریم؟/شرایط دقیق این تسهیلات چیست؟

وام فرزند سوم را چگونه بگیریم؟
وام مسکن فرزند سوم ۱۴۰۳، تسهیلاتی است که برای خرید، ساخت یا ودیعه مسکن، به خانواده های دارای فرزند سوم به بعد، که شرایط دریافت این وام را داشته، اعطا می شود. متقاضیان، برای ثبت نام این وام، برای ساخت و خرید مسکن، باید از طریق سامانه نهضت ملی مسکن اقدام کرده و برای وام ودیعه، باید با در دست داشتن مدارک لازم، همچون کارت ملی و شناسنامه والدین و فرزند، به یکی از شش بانک عامل، مراجعه نمایند.

از جمله مشکلاتی که کشور ما در سال های اخیر، با آن رو به رو بوده، مساله پیر شدن جمعیت می باشد. با این توضیح که در سال های گذشته، با افزایش سن ازدواج، افزایش سن فرزنددار شدن و کاهش نرخ تولد در مقابل افزایش نرخ مرگ و میر، نمودار جمعیتی کشور ما، به تدریج به سمت پیر شدن رفته است. این مساله، دولت ها را بر آن داشته تا با در نظر گرفتن وام های ازدواج و فرزندآوری، بر این مشکل غلبه کرده و در طی یک برنامه چند ساله، افزایش جمعیت و جوان شدن جمعیت کشور را موجب شوند.

فرزند آوری

وام فرزند سوم را چگونه بگیریم؟/شرایط دقیق این تسهیلات چیست؟

با توجه به اهمیت دریافت وام فرزند سوم برای خانواده های واجد شرایط، دراندیشه معاصر، ابتدا به بررسی شرایط دریافت و مدارک وام مسکن فرزند سوم ۱۴۰۳ پرداخته؛ سپس، در مورد میزان مبلغ این تسهیلات، صحبت کرده و در پایان، سامانه، نحوه ثبت نام و مبلغ اقساط این وام را توضیح خواهیم داد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : جارنیوز

مطالب مرتبط