22:34 - 1403/04/16

اخبار اقتصادی

وام بانک مهر ایران تا سقف ۲۰۰ میلیون

یکی از وام‌های و تسهیلات بانکی بانک مهر ایران، وامی است که تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و با کارمزد ۴ درصد و مدت زمان بازپرداخت ۶۰ ماهه ارائه می‌شود

ثبت نام وام فوری ۳۰ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از خبرجو ۲۴ یکی از وام‌ های و تسهیلات بانکی بانک مهر ایران، وامی است که تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و با کارمزد ۴ درصد و مدت زمان بازپرداخت ۶۰ ماهه ارائه می‌شود.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

وام بانک مهر ایران تا سقف ۲۰۰ میلیون

معرفی انواع وام و تسهیلات بانکی در ایران

وام‌های بانک مهر ایران

بانک مهر ایران نیز مانند سایر بانک‌ها تسهیلات مختلفی را برای مشتریان فراهم کرده است. از جمله وام بانک مهر ایران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

وام بانک مهر ایران تا سقف ۲۰۰ میلیون

یکی از وام‌های و تسهیلات بانکی بانک مهر ایران، وامی است که تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و با کارمزد ۴ درصد و مدت زمان بازپرداخت ۶۰ ماهه ارائه می‌شود. در صورتی که ۲۰۰ میلیون وام از این بانک دریافت کنید در هر ماه بایستی حدوداً ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان پرداخت کنید. برای دریافت این وام بایستی سپرده خود را برای ۳ ماه در این بانک قرار داده و سه ضامن نیز معرفی نمائید.

وام

وام بانک مهر ایران تا سقف ۲۰۰ میلیون

وام قرض الحسنه بانک رسالت

وام قرض الحسنه بانک رسالت در واقع یک وام با کارمزد ۲ درصدی است که بر اساس میزان سپرده و مدت زمان سپرده‎گذاری شما در بانک تعیین می‌شود. بیشترین میزان وام ۳۰۰ میلیون است که برای دریافت آن بایستی همین مقدار سرمایه را برای مدت حداقل ۳ ماه و حداکثر ۶ ماه در همین بانک سپرده‎ گذاری کنید. در صورتی که سرمایه شما کمتر از این مقدار باشد، می‌توانید با ۶ ماه سرمایه‎ گذاری، به همان میزان وام دریافت کنید. همچنین با هر ماه خواب اضافه‌تر سپرده، ۲ قسط به طول مدت بازپرداخت افزوده خواهد شد.

وام بدون ضامن بانک رسالت

یکی دیگر از خدمات خوب بانک رسالت، ارائه وام بدون نیاز به ضامن است. اما برای انجام این کار بایستی بتوانید از بانک رسالت اعتبار ممتاز دریافت کنید. با دریافت این اعتبار دیگر نیازی به داشتن ضامن برای گرفتن وام نخواهید داشت. عدم سو سابقه، نداشتن چک برگشتی یا بدهی معوقه از جمله مواردی است که برای اخذ اعتبار ممتاز به آن‌ها توجه می‌شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : خبرجو24

مطالب مرتبط