22:44 - 1403/04/16

اخبار اقتصادی

وام /بانک ملت تسهیلات کوچک و بزرگی را برای مشتریان خود در نظر گرفته

در این وام افراد می‌توانند تا ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان با سود ۱۸ درصد وام دریافت کنند. برای دریافت چنین وامی از بانک ملت نیاز به سند ملک و پروانه کسب نیاز است

وام‌

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از خبرجو ۲۴ در این وام افراد می‌توانند تا ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان با سود ۱۸ درصد وام دریافت کنند. برای دریافت چنین وامی از بانک ملت نیاز به سند ملک و پروانه کسب نیاز استبرای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

وام /بانک ملت تسهیلات کوچک و بزرگی را برای مشتریان خود در نظر گرفته

وام‌های بانک ملت

بانک ملت نیز تسهیلات کوچک و بزرگی را برای مشتریان خود در نظر گرفته که به شرح زیر است:

طرح پذیرندگان بانک ملت

در این وام افراد می‌توانند تا ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان با سود ۱۸ درصد  این تسهیلات دریافت کنند. برای دریافت چنین وامی از بانک ملت نیاز به سند ملک و پروانه کسب نیاز است. مدت زمان مورد نیاز برای خواب سپرده ۳ ماه بوده و مسدودی سپرده نیز ندارد. حداکثر زمان بازپرداخت نیز ۴۸ ماه است. فرد  این تسهیلات گیرنده نبایستی به بانک بدهکار باشد و نداشتن چک برگشتی نیز از دیگر شرایط دریافت آن است. همچنین این تسهیلات ‎گیرنده بایستی درگاه متصل به شرکت به پرداخت ملت را هم داشته باشد.

وام

وام /بانک ملت تسهیلات کوچک و بزرگی را برای مشتریان خود در نظر گرفته

طرح شایان بانک ملت

در این طرح با افتتاح حساب بین ۱ تا ۱۲ ماه می‌توانید تا دو برابر میزان سپرده خود و تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید. سود این تسهیلات ۸ درصد است و برای دریافت آن نیاز به ضامن رسمی و اعتبار شغلی است. حداقل میزان سپرده نیز ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

با استفاده از این این تسهیلات بانک ملی می‌توانید بعد از ۶ ماه حداکثر ۳۰۰ میلیون تومان وام با کارمزد ۱ تا ۱۸ درصد دریافت نمائید. در صورتی که وام شما تا ۵۰ میلیون تومان باشد، یک ضامن کافی خواهد بود. اما برای دریافت وام بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان به ۳ ضامن نیاز است.

این تسهیلات آنی بانک ملی

با استفاده از این طرح می‌توانید با سود ۱۷ درصد تا سقف ۵ میلیارد تومان این تسهیلات بگیرید. برای این تسهیلات سپرده شما تا ۶۰ ماه مسدود خواهد شد و تا زمانی که تسویه کامل انجام شود، نزد بانک باقی خواهد ماند.

این تسهیلات ۱۰۰ میلیونی بانک ملی

افرادی که به دنبال  این تسهیلات بدون ضامن هستند، این تسهیلات برای آن‌ها مناسب خواهد بود. البته بانک ملی این وام بدون ضامن را به افرادی می‌دهد که حقوق یا مستمری خود را از بانک ملی دریافت می‌کنند. در صورتی که این شرایط را داشته باشید می‌توانید بدون نیاز به ضامن و صرفاً با استفاده از نامه اعتبارسنجی بانک مرکزی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنید. بازپرداخت این وام به صورت ۴۸ ماهه هست و برای دریافت آن نیاز به افتتاح حساب قرض ‎الحسنه دارید. همچنین هزینه‌های جانبی آن نیز ۱ میلیون و صد هزار تومان است که بایستی پرداخت شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : خبرجو24

مطالب مرتبط