۲۲:۴۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳

واریز ۲۰۰ میلیون تومان وام خرید خودرو به متقاضیان | بدون بهره و ضامن وام بگیرد و تا عید ماشین دار شوید + اسامی بانک های اعطا کننده وام

ایران خودرو به مشتریان خود وام خرید خودرو 100 میلیون تومانی بدون بهره پرداخت می کند. در ادامه اسامی و شرایط بانک های پرداخت کننده وام خرید خودرو با هم می خوانیم.

واریز ۲۰۰ میلیون تومان وام خرید خودرو به متقاضیان | بدون بهره و ضامن وام بگیرد و تا عید ماشین دار شوید + اسامی بانک های اعطا کننده وام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،وام خرید خودرو تسهیلات ویژه ای است که برخی از بانک های دولتی و غیر دولتی برای خرید خودرو به متقاضیان خود ارائه می دهند. وام خرید خودرو اغلب حداکثر ۵۰ تا ۶۰ درصد ارزش خودرو را پوشش می‌دهد. وام خرید خودرو از نوع تسهیلات فوری می باشد و برای گرفتن آن لازم نیست که مدت زمان زیادی معطل شد. در وام خرید خودرو تعداد اقساط وام خرید خودرو با توجه به شرایط متقاضیان مشخص می‌شود.

ایران خودرو وام خرید خودرو بدون بهره می‌دهد

ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است برای رفاه حال مشتریان خودروی پژو پارس تسهیلات بدون بهره پرداخت می کند.

در پی خواست متقاضیانی که نسبت به تامین مابه‌التفاوت وجه پارس با محصول جایگزین، اظهار نگرانی کرده‌اند، ایران خودرو در اطلاعیه‌ای عنوان کرد: در راستای احترام به خواست مشتریان، بهره‌مندی از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون سود برای تبدیل محصول پارس به خودرو جایگزین فراهم شده است.

این خودروساز تاکید کرده، با توجه به لزوم اجرای مصوبه شورای عالی استاندارد، مبنی بر ارتقای استانداردهای تولید خودرو در کشور و نظر به رعایت استانداردهای اجباری در تمامی محصولات ایران‌خودرو، ادامه تولید محصول پارس در سال ۱۴۰۳، به دلیل عدم توانایی آن در تطابق با استانداردها، منوط به دریافت تاییدیه‌های لازم است.

لذا این شرکت به منظور رعایت حقوق مشتریانی که خودرو پارس را از طریق سامانه یکپارچه انتخاب کرده‌اند، امکان انتخاب سایر محصولات را فراهم کرده است.

ایران‌خودرو تصریح کرده، به منظور رعایت حال مشتریان، ۱۰۰ میلیون‌ تومان از وجه خودروهای جایگزین را بدون دریافت سود و در اقساط ۱۲ ماهه دریافت خواهد کرد.

وام خرید خودرو بدون ضامن چه مدارک و شرایطی نیاز دارد؟

مدارک لازم برای دریافت وام خودرو بدون ضامن عبارتند از:

کپی کارت ملی و شناسنامه

کپی گواهینامه رانندگی

کپی سند خودرو

کپی مدرک شغلی

کپی فیش حقوقی یا پرینت گردش حساب بانکی

شرایط لازم برای دریافت وام خودرو بدون ضامن

 شرایط لازم برای دریافت وام خودرو بدون ضامن عبارتند از:

تابعیت جمهوری اسلامی ایران

حداقل سن ۱۸ سال

عدم سابقه چک برگشتی یا تسهیلات معوقه

اثبات توانایی مالی برای پرداخت اقساط وام

داشتن سپرده بلوکه‌شده

داشتن سابقه اعتباری مناسبوام خودرو سریع و فوری

دقت داشته باشید که مانند شرایط ثبت نام لاستیک دولتی، باید برای گرفتن این وام نیز شرایط اختصاصی و عمومی آن در مورد متقاضی احراز شود.

وام خرید خودرو بانک ملی
وام خرید خودرو بانک ملی نوعی تسهیلات مالی است که از سوی بانک ملی ایران به متقاضیان واجد شرایط ارائه می‌شود. این وام برای خرید خودرو نو یا کارکرده ارائه می‌شود.

میزان وام خرید خودرو بانک ملی تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای خرید خودرو نو و تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای خرید خودرو کارکرده است. مدت بازپرداخت این وام بین ۱۲ تا ۶۰ ماه و سود آن نیز ۱۸درصد است.

برای دریافت وام خرید خودرو بانک ملی باید به یکی از شعب بانک ملی مراجعه کنید و مدارک لازم را ارائه دهید. پس از بررسی مدارک شما، در صورت تأیید، وام خودرو به شما اعطا می‌شود.

وام خرید خودرو بانک صادرات

میزان وام خرید خودرو بانک صادرات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان برای خرید خودرو نو و تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای خرید خودرو کارکرده است. مدت بازپرداخت این وام نیز بین ۱۲ تا ۶۰ ماه و سود آن ۱۸درصد است.

وام خرید خودرو بانک مهر ایران

میزان وام خرید خودرو بانک مهر ایران تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای خرید خودرو نو و تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای خرید خودرو کارکرده است. مدت بازپرداخت این وام نیز بین ۱۲ تا ۶۰ ماه است.

وام خرید خودرو بانک تجارت

وام خرید خودرو بانک تجارت تا سقف ۱۴۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است و بازپرداخت آن ۳۶ ماهه خواهد بود. برای دریافت این وام به حساب سپرده کوتاه‌مدت عادی و یک نفر ضامن نیاز است.

وام خرید خودرو بانک رفاه

بانک رفاه به مبلغ حداکثر ۱۰۰ میلیون تومان وام خرید خودرو ارائه می‌دهد. سود این وام ۱۸ درصدی و مدت زمان بازپرداخت آن حداکثر ۴۸ ماه اعلام شده است.

وام خرید خودرو بانک سامان

وام خرید خودرو بانک سامان به اندازه ۱۰۰ میلیون تومان است که گیرنده وام باید بازپرداخت آن را در مدت زمان ۳۶ ماه با نرخ سود ۱۸ درصد انجام دهد.

وام خرید خودرو ۴۸ ساعته بانک سامان

طبق اعلام بانک سامان، زمان بررسی و پرداخت وام خرید خودرو، حداکثر ۴۸ ساعت است. البته این ۴۸ ساعت از زمانی آغاز می‌شود که شما تمامی مدارک را به بانک تحویل داده باشید؛ ضمن این‌که زمان کاری در این امر در نظر گرفته می‌شود.

وام ۳۰۰ میلیونی بانک سامان با بازپرداخت ۶۰ ماهه و نرخ سود ۲۲ درصد و کارمزد ۳ درصد به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

وام خرید خودرو بانک ملت

میزان وام خرید خودرو بانک ملت در سال ۱۴۰۲، به اندازه ۷۰ میلیون تومان است. این وام حداکثر مهلت پرداخت ۶۰ ماهه دارد و نرخ سود آن ۱۸درصد است.

وام خرید خودرو بانک مسکن

در حال حاضر وام خرید خودرو بانک مسکن با سقف ۲۰۰ میلیون تومان و بازپرداخت ۶۰ ماهه ارائه می‌شود. این وام نرخ سود ۱۸درصد و کارمزد ۳درصدی دارد.

وام خرید خودرو بانک رسالت

بانک رسالت مبلغ وام خرید خودرو را ۳۰۰ میلیون تومانی در نظر گرفته است و به مشتریان خود برای بازگرداندن آن، مهلت ۶۰ ماهه با نرخ سود ۲درصد می‌دهد که مناسب و مقرون‌به‌صرفه به نظر می‌رسد.

وام خرید خودرو بانک شهر

میزان وام بانک شهر برای خرید خودرو ۱۵ میلیون تومان است که با در نظر گرفتن قیمت خودروهای فعلی ناچیز به نظر می‌رسد.

وام خرید خودرو بانک سپه

در مقایسه با مبلغ وام خرید خودرو دیگر بانک‌ها، بانک سپه مبلغ کمتری را در نظر گرفته است؛ شما می‌توانید از این بانک مبلغ ۵۰ میلیون تومان بابت خرید خودرو وام بگیرید. البته باید این ۵۰ میلیون تومان را با سود ۱۸درصد و در مدت زمان حداکثر ۳۶ ماه به بانک بازگردانید.

وام خرید خودرو بانک پارسیان

حداکثر مبلغی که مسئولان فعلی بانک پارسیان برای وام خرید خودرو مشخص کرده‌اند، ۳۰۰ میلیون تومان است. گیرنده وام باید مبلغ را ظرف مدت حداکثر ۶۰ ماه و به قید ۲درصد سود به بانک بازگرداند.

وام خرید خودرو بانک ایران زمین

مبلغی که می‌توانید بابت خرید خودرو از بانک ایران زمین وام بگیرید، معادل ۳۰۰ میلیون تومان است. البته این امکان وجود دارد که در سال آینده و سال‌های بعد، اعداد و ارقام دیگری برای وام خرید خودرو بانک ایران زمین تعیین شود.
پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار