فرهنگیان

واریز کسریه فروردین ماه حقوق بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته در ۲۵ استان

کسور فروردین ماه استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، فارس و گیلان هنوز پرداخت نشده و تلاش برای تامین منابع لازم برای پرداخت کسور حقوق این

بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،کسور فروردین ماه استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، فارس و گیلان هنوز پرداخت نشده و تلاش برای تامین منابع لازم برای پرداخت کسور حقوق این …برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

واریز کسریه فروردین ماه حقوق بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته در ۲۵ استان

کسور فروردین ماه حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران در ۲۵ استان کشور پرداخت شده است.کسور فروردین ماه استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، فارس و گیلان هنوز پرداخت نشده و تلاش برای تامین منابع لازم برای پرداخت کسور حقوق این استان ها ادامه دارد.براساس این گزارش، در تهران نیز کسور فروردین ماه بازنشستگان آموزش و پرورش این استان پرداخت شده و مابقی دستگاه ها پس از تامین اعتبار لازم پرداخت خواهد شد.

واریز کسریه فروردین ماه حقوق بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته در ۲۵ استان

بنابه اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، سیاست پرداخت دستمزد و متعلقات آن مثل کسور دستمزد ، با اولویت استان های کم برخوردار عملیاتی و اجرا می شود.تسویه حساب معوقات دستمزد بازنشستگان شروع شده است. به گفته فعالان صنفی بازنشستگان، کسور فروردین ماه استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، فارس و گیلان هنوز پرداخت نشده و صندوق اعلام کرده تلاش برای تامین منابع لازم برای پرداخت کسور دستمزد این استان‌ها ادامه دارد. بنابه اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، سیاست پرداخت حقوق و متعلقات آن مثل کسور حقوق، با اولویت استان‌های کم برخوردار عملیاتی و اجرا می‌شود.

رییس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه جداول بودجه تا آخر اردیبهشت ماه از سوی مجلس شورای اسلامی اعلام خواهد شد، گفت: براساس زمانبندی طراحی شده در قانون، احکام همسان‌سازی ان‌شالله از خرداد ماه اجرا و البته معقوقات دو ماه نخست سال نیز پرداخت خواهد شد.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط