اجتماعی

واریز مابقی همسان سازی حقوق بازنشستگان

جدول تاریخ قطعی واریز حقوق تیر ۱۴۰۳ بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه براساس حروف الفبا از بیستم تیر را در این مطلب مشاهده می‌کنید.

واریز مابقی همسان سازی حقوق بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،جدول تاریخ قطعی واریز حقوق تیر ۱۴۰۳ بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه براساس حروف الفبا از بیستم تیر را در این مطلب مشاهده می‌کنید.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنبد.

واریز مابقی همسان سازی حقوق بازنشستگان

جدول واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تیر ماه بارگذاری شد | زمان واریز مابقی همسان سازی دستمزد بازنشستگان مشخص شد؟
جدول تاریخ قطعی واریز حقوق تیر ۱۴۰۳ بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه براساس حروف الفبا از بیستم تیر را در این مطلب مشاهده می‌کنید.

واریز حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی طبق روال معمول بر اساس حروف الفبا از امروز در تهران و شهرستان‌ها آغاز شده و تا پایان روز ۳۱ تیر ماه ادامه خواهد داشت.

تاریخ واریز حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات تیرماه 1403

واریز مابقی همسان سازی دستمزد بازنشستگان

جدول تاریخ قطعی واریز دستمزد تیر ۱۴۰۳ بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه براساس حروف الفبا از بیستم تیر را در این مطلب مشاهده می‌کنید

.همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشکری مهر ماه اعمال می‌شود

مسئولان سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح و صندوق بازنشستگی کشوری همسان‌سازی دستمزد بازنشستگان لشکری و کشوری را بررسی کردند.
مسئولان سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح و صندوق بازنشستگی کشوری همسان‌سازی دستمزد مستمری بگیران را بررسی کردند.سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا گودرزی، رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح و اکبر شیرمحمدی مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری به بررسی موضوع همسان سازی دستمزد بازنشستگان لشکری و کشوری پرداختند.

بین بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح و صندوق بازنشستگی در حال انجام است و در نهایت قرار بر این شد تا در دستمزد مهرماه همسان‌سازی را اجرا کنیم.
او با اشاره به اینکه مبنای همسان سازی برای اجرا ۹۰ درصد دستمزد شاغلین فعلی است که اساس اصلی موضوع است افزود: جداول مربوطه تنظیم و ابلاغ شده و اکنون مراحل تنظیم حکم دستمزدی و تنظیم فیش حقوقی بازنشستگان نیرو‌های مسلح در حال انجام است و در حقوق مهرماه برای همه بازنشستگان نیرو‌های مسلح اعمال خواهد شد

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

6 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

س

پاسخ دادن

21 تیر 1403


سلام امرروزباید حقوق بازنشستگان باید واریز میشد ولی واریز نشده به سامانه۱۴۲۰ تماس میگیرم جوابشان این س ام واریز میشود ۱۰روز دیرتر

یک بازنشسته

پاسخ دادن

21 تیر 1403


ازاول هم مشخص بود که ۶ماه اول سال روپرداخت نمیکنن

احمدی

پاسخ دادن

21 تیر 1403


الان ماه از 22 هم گذشته چرا حکم را نمی زنید که مشخص بشود همش حر دروغ پشت سر هم مزنید

معلم بازنشسته

پاسخ دادن

21 تیر 1403


اگه اینطور پیش برن، همسان سازی می‌ره برای اسفند. البته فاصله خیلی زیادی هم نیست. 8 ماه دیگه.

حسین شرافت

پاسخ دادن

21 تیر 1403


چرا هیچ رسانه و مسعول و دستگاهی حاضر نیست جرات ب خرج بدهد و بیاید و اعلام کند که چرا در دو ساله ذشته چیزی ب چندرغاز کمک معیشت جانبازان بدون شغل و درامد اضافه نشده اصلا چرا در حق این جانبازان خیانت کردند و بجای حقوق کامل کمک معیشت تایین کردند وقتی اعلام میشود جانبازان بدون شغل و درامد و طبق استعلام و اعتراف خوده بنیاد این جانبازان نه شغلی دارند و نه درامدی پس کمک معیشت ب چه معناست کمک ب کدام معیشت وقتی ریالی دریافتی ندارند ایا این لکه ننگی بزرگ بر پیشانی ناریخ کشور نیست وقتی حق و حقوق این مجروحان جنگی چپاول شده. لگد مال شده و ب یغما برده شده و در کشورهای بیگانه برای اقازاده ها و اطرافیان و بعضی مسعولان سرمایه شده و این جانبازان از شددت غقر و فلاکت و اوارگی محبورند سراغ سطل های زباله بروند و تا کمر در این سطل اشغال ها خم شوند این شد عزت و کرامت این شد ابرو و شخصیت برای این خانواده ها عجب عزت و کرامتی برای خانواده های جانبازان ب ارمغان اوردند عجب انگشت نما کردند این خانوادهای مظلوم و زجر کشیده را هیچ احدی هم پاسخگو نیست اینکه چرا طی ۲سال گذشته با این وضع تورم و چند برابر شدن اجاره مسکن ها ولی چیزی ب این چندرغاز ب اصطلاح کمک معیشت هم اضافه نکردند گویا دیواری کوتاه تر از این خانواده ها پیدا نکردند وگرنه حده اقل ب اندازه یک اجاره مسکن ب این خانواده های احاطه شده در فقر و اوارگی پرداخت میکردند ولی افسوس هزار افسوس !!!؟

حمید

پاسخ دادن

22 تیر 1403


۳۰ سال شاغل بودیم به این ماه وآن ماه حواله می‌دادید الان با این اوصاف که الان می بینم همسان سازي شما برای ما به سرای باقی حواله میشه ...ازاینکه به شعور مردم می‌خندید احساس خوشحالی نکنید لعنت خداوند به ظالمین...