۲۲:۵۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱

واریز عیدی بازنشستگان فولاد همراه با حقوق بهمن + نحوه دریافت «فیش حقوقی بازنشستگان فولاد» www.irsbf.ir

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از واریز عیدی بازنشستگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، واریز عیدی بازنشستگان فولاد همراه با حقوق بهمن؛ سیدحجت کاظمی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: عیدی بازنشستگان صندوق فولاد با حقوق بهمن ماه واریز شد. در این گزارش ضمن کسب اطلاع از واریز عیدی بازنشستگان فولاد، شما بازنشستگان عزیز می توانید از طریق لینک مستقیمکه در ادامه بارگزاری شده است، فیش حقوقی خود را دریافت کنید.

 

صندوق فولاد

واریز عیدی بازنشستگان فولاد همراه با حقوق بهمن

سیدحجت کاظمی اظهار داشت: صندوق بازنشستگی فولاد با تامین منابع مالی، عیدی بازنشستگان صندوق را همراه با حقوق بهمن به حساب این عزیزان واریز نمود.

وی افزود: بر این اساس، مبلغ عیدی مستمری بگیر یا وظیفه بگیر مجرد در سال جاری ۲۵ میلیون ریال، مزایای عائله مندی ۷ میلیون ریال و مزایای فرزند به ازای هر فرزند ۳ میلیون ریال است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد خاطرنشان کرد: به عنوان مثال، مبلغ عیدی بازنشسته دارای دو فرزند مبلغ ۳۸ میلیون ریال و بازنشسته دارای سه فرزند مبلغ ۴۱ میلیون ریال خواهد بود.

نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فولاد www.irsbf.ir

سامانه فیش حقوقی بازنشستگان فولاد برای دریافت غیر حضوری فیش حقوقی بازنشستگان فولاد در دسترس آنها است. نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فولاد بسیار ساده است کافی است وارد سایت صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد شوید و مراحل دریافت فیش را طی کنید.

آدرس سامانه فیش حقوقی بازنشستگان فولاد

آدرس سامانه فیش حقوقی بازنشستگان فولاد  www.irsbf.ir است. پس از ورود به این سامانه وارد بخش سامانه فیش حقوقی شوید.

 

سامانه فیش حقوقی بازنشستگان فولاد

آدرس سامانه فیش حقوقی بازنشستگان فولاد

 

معرفی سامانه فیش حقوقی بازنشستگان فولاد

پیش از طراحی سایت irspf.ir، دریافت فیش حقوقی بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد از طریق مراجعات حضوری صورت می گرفت. امروزه مراجعات بازنشستگان به صورت حضوری جهت دریافت فیش حقوقی ماهیانه امری مشکل و وقت گیر خواهد بود.

صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد با راه اندازی سامانه irspf.ir جهت دریافت خدمات اینترنتی، انجام این کار را به صورت آنلاین در اختیار مستمری بگیران قرار داده و بازنشستگان برای دریافت فیش حقوقی خود دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارند و با به همراه داشتن کد کشوری، شماره پرسنلی، شماره حساب ۱۳ رقمی حقوق واریزی و شماره تلفن همراه خود به راحتی می توانند نسبت به مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهیانه خود در سامانه irspf.ir اقدام نمایند.

نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فولاد

مستمری بگیران فولاد جهت دریافت فیش حقوقی ماهیانه خود به صورت اینترنتی می بایست از سایت دریافت فیش صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد irspf.ir اقدام نمایند که روند انجام این امر به صورت زیر امکان پذیر می باشد.

ابتدا وارد سامانه فیش حقوقی بازنشستگان فولاد  شود . در مرحله بعد باید وارد بخش سامانه فیش حقوقی شوید.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فولاد

 

پس از ورود به سامانه فیش حقوقی صفحه زیر را ملاحظه و می بایست کد کشوری، شماره پرسنلی، شماره حساب ۱۳ رقمی حقوق واریزی و شماره تلفن همراه خود را وارد نمایند.

 

فیش حقوقی بازنشستگان فولاد خوزستان

افراد پس از انتخاب سال و ماه مورد نظر و کد امنیتی مندرج در صفحه را در کادر مربوطه وارد نموده و با ورود به صفحه کاربری خود می توانند فیش حقوقی خود را مشاهده و دریافت کننند.

سوالات متداول دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فولاد

۱- جهت دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فولاد تنها از سایت www.irspf.ir می توان اقدام نمود؟

بله، مستمری بگیران فولاد به راحتی می توانند جهت دریافت فیش حقوقی از این سامانه اقدام نمایند که مراحل آن نیز در متن مقاله آورده شده است.

۲- برای مشاهده فیش حقوقی بازنشستگی فولاد در سایت www.irsbf.ir وارد نمودن کد کشوری الزامی است؟

بله، جهت مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان فولاد وارد نمودن کد کشوری و دیگر اطلاعات درخواستی الزامی می باشد که در متن مقاله آورده شده است.

۳- مستمری بگیران فولاد می توانند فیش حقوقی هر ماه از سال که مد نظر دارند را در سایت www.irsbf.ir دریافت نمایند؟

بله، می توانند با انتخاب ماه مد نظر خود فیش حقوقی آن ماه را دریافت نمایند که در متن مقاله به آن اشاره شده است.

www.irsbf.ir دریافت فیش حقوقی

 

www.irsbf.ir دریافت فیش حقوقی از طریق اینترنتی امکانپذیر است و نیازی به مراجعه حضوری وحود ندارد. جزئیات نحوه www.irsbf.ir دریافت فیش حقوقی را در اندیشه معاصر بخوانید.

خوشبختانه؛ امکانی فراهم شده است که بازنشستگان کشوری بتوانند با ورود به سامانه دریافت حکم حقوق بازنشستگان کشوری ، حکم حقوقی خودشان را دریافت نمایند. سامانه دریافت حکم حقوق بازنشستگان کشوری یک زیر سامانه ای مربوط به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی اینترنتی cspf.ir می باشد که افراد می توانند با ورود به این سایت، حکم حقوقی بازنشستگان کشوری را دریافت نمایند.

 

برای دریافت احکام جدید بازنشستگان فولاد لازم است به آدرس سایت الکترونیکی https://irsbf.ir/ مراجعه کنید. افراد به راحتی می توانند دیگر بدون نیاز به مراجعات حضوری برای دریافت فیش حقوقی خود با استفاده از فضایی آنلاین در بستر فضای مجازی و غیر حضوری حکم حقوقی و  فیش حقوقی دریافتی ماهیانه خود را بررسی و دریافت نمایند. اندیشه معاصر به موضوع بازنشستگان فولاد پرداخته است. برای دریافت فیش تنها کافی است وارد سایت صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد به آدرس اینترنتی www.irspf.ir شده ( www.irsbf.ir دریافت فیش حقوقی) و مراحل دریافت برای فیش حقوقی را طی نمایند.

صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد با راه اندازی سامانه irspf.ir جهت دریافت خدمات اینترنتی، انجام این کار را به صورت آنلاین در اختیار مستمری بگیران قرار داده و بازنشستگان برای دریافت فیش حقوقی خود دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارند و با به همراه داشتن کد کشوری، شماره پرسنلی، شماره حساب ۱۳ رقمی حقوق واریزی و شماره تلفن همراه خود به راحتی می توانند نسبت به مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهیانه خود در سامانه irspf.ir اقدام نمایند. با اندیشه معاصر همراه باشید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط