۲۰:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۴

واریز سود سهام عدالت تا ساعاتی دیگر قطعی شد؟ | زمان دقیق برداشت سود سهام عدالتی ها مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،سهام عدالت یک برنامه‌ی دولتی است که در سال ۱۳۹۰ با هدف بهبود توزیع درآمدهای نفتی در ایران آغاز شد. سهام عدالت با واگذاری سهامی از شرکت‌های دولتی به مردم بود، که در این صورت از فروش این سهام، مردم ...

سهام عدالت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،سهام عدالت یک برنامه‌ی دولتی است که در سال ۱۳۹۰ با هدف بهبود توزیع درآمدهای نفتی در ایران آغاز شد. سهام عدالت با واگذاری سهامی از شرکت‌های دولتی به مردم بود، که در این صورت از فروش این سهام، مردم سودی به دست می‌آورند. با سهام عدالت، بخش عظیمی از دارایی‌های دولتی به دست مردم رسید. با سهام عدالت و فروش سهام، می‌تواند به منابع مالی بیشتری دسترسی داشته باشد. سهام عدالت به دلیل پویایی و تغییرات مداوم در بازار سرمایه، به عنوان یک برنامه اقتصادی حائز اهمیت است.

واریز سود سهام عدالت تا ساعاتی دیگر قطعی شد؟
خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص تخصیص سهام عدالت اظهار کرد: تخصیص سهام عدالت به جاماندگان ابتدا باید مراحل خود را طی کند. این مصوبه بعد از تایید هیئت دولت اجرایی خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص واریز سود سهام عدالت گفت: هنوز مجامع برخی از شرکت‌های موجود در سبد سهام عدالت، برای تقسیم سود برگزار نشده، بعد از تقسیم سود شرکت ها، سود به حساب سهامداران واریز خواهد شد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار