12:00 - 1403/04/15

اجتماعی

واریزی حقوق جدید در حساب بازنشستگان تامین اجتماعی

حقوق بازنشستگان به حساب افراد واریز شد و آنها را خوشحال کرد

واریزی حقوق جدید در حساب بازنشستگان تامین اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت مبلغ ۳ میلون تومان بابت علی‌الحساب متناسب‌سازی حقوق و معیشت بازنشستگان عزیز برای ماه‌های فروردین تا خردادماه خبر داد. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر درباره حقوق اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

واریزی حقوق جدید در حساب بازنشستگان تامین اجتماعی

میرهاشم موسوی؛ مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی از پرداخت مبلغ سه میلیون تومان بابت علی‌الحساب متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و معیشت بازنشستگان عزیز برای ماه‌های فروردین تا خرداد ماه خبر داد.

حقوق بازنشستگان

حقوق بازنشستگان

موسوی با اشاره به رویکرد دولت مردمی سیزدهم و شهید جمهور در مورد ارتقای معیشت اقشار بازنشسته و مستمری‌بگیر گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی و مهم دولت مردمی سیزدهم و شخص رئیس‌جمهور شهیدمان حضرت آیت‌الله رئیسی، توجه به معیشت و زندگی بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز بود.

مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی درباره حقوق بازنشستگان افزود: در استمرار این نگاه، دولت محترم براساس مصوبه‌ای که در هفته گذشته به موجب قانون بودجه داشت؛ به همه صندوق‌های بازنشستگی ابلاغ کرد که ۳ میلون تومان بابت متناسب‌سازی فروردین تا خرداد به‌صورت علی‌الحساب برای متناسب‌سازی و معیشت بازنشستگان عزیز؛ واریز کنند. ما هم اعلام کرده بودیم که در تلاش هستیم به محض تأمین منابع که رقمی بالغ بر ۱۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان را شامل می‌شود؛ این مبلغ علی‌الحساب را پرداخت ‌کنیم. به لطف خداوند متعال و با همکاری سازمان برنامه و نظام پولی و بانکی کشور و عزیزانی که در سازمان تلاش کردند، این منابع تأمین شده و طی ساعات آینده مبلغ سه میلیون تومان به همه حساب مستمری‌بگیران و بازنشستگان عزیز سازمان تأمین‌ اجتماعی واریز می‌شود.

وی افزود: بعد از این ما در تعامل با بازنشستگان عزیز و نمایندگان کانون‌های بازنشستگی، احکام و شرایطی را که به موجب قانون بایستی تطبیق و اجرا کنیم، جمع‌بندی خواهیم کرد.

وی گفت: این واریز برای همه بازنشستگان و مستمری‌بگیران خواهد بود و با هماهنگی فنی با بانک، همین امروز به صورت کامل به حساب همه بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز تأمین‌ اجتماعی واریز می‌شود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : منیبان

مطالب مرتبط