19:00 - 1403/04/14

اجتماعی

واریزی آخر هفته برای بازنشستگان و مستمری بگیران

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت مبلغ ۳ میلیون تومان بابت علی‌الحساب متناسب‌سازی و معیشت بازنشستگان عزیز برای ماه‌های فروردین تا خردادماه خبر داد.

واریزی آخر هفته برای بازنشستگان و مستمری بگیران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از منیبیان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت مبلغ ۳ میلیون تومان بابت علی‌الحساب متناسب‌سازی و معیشت بازنشستگان عزیز برای ماه‌های فروردین تا خردادماه خبر داد.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

واریزی آخر هفته برای بازنشستگان و مستمری بگیران

جیب بازنشستگان پر پول شد /واریزی آخر هفته برای بازنشستگان و مستمری بگیران
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت مبلغ ۳ میلیون تومان بابت علی‌الحساب متناسب‌سازی و معیشت  این عزیزان برای ماه‌های فروردین تا خردادماه خبر داد.

میرهاشم موسوی؛ مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی از پرداخت مبلغ سه میلیون تومان بابت علی‌الحساب متناسب‌سازی و معیشت  این عزیزان عزیز برای ماه‌های فروردین تا خرداد ماه خبر داد.

بازنشستگان

واریزی آخر هفته برای بازنشستگان و مستمری بگیران

موسوی با اشاره به رویکرد دولت مردمی سیزدهم و شهید جمهور در مورد ارتقای معیشت اقشار بازنشسته و مستمری‌بگیر گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی و مهم دولت مردمی سیزدهم و شخص رئیس‌جمهور شهیدمان حضرت آیت‌الله رئیسی، توجه به معیشت و زندگی این عزیزان و مستمری‌بگیران عزیز بود.مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی افزود: در استمرار این نگاه، دولت محترم براساس مصوبه‌ای که در هفته گذشته به موجب قانون بودجه داشت؛

به همه صندوق‌های بازنشستگی ابلاغ کرد که ۳ میلون تومان بابت متناسب‌سازی فروردین تا خرداد به‌صورت علی‌الحساب برای متناسب‌سازی و معیشت بازنشستگان عزیز؛ واریز کنند. ما هم اعلام کرده بودیم که در تلاش هستیم به محض تأمین منابع که رقمی بالغ بر ۱۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان را شامل می‌شود؛ این مبلغ علی‌الحساب را پرداخت ‌کنیم. به لطف خداوند متعال و با همکاری سازمان برنامه و نظام پولی و بانکی کشور و عزیزانی که در سازمان تلاش کردند، این منابع تأمین شده و طی ساعات آینده مبلغ سه میلیون تومان به همه حساب مستمری‌بگیران و بازنشستگان عزیز سازمان تأمین‌ اجتماعی واریز می‌شود.

وی افزود: بعد از این ما در تعامل با  این عزیزان و نمایندگان کانون‌های بازنشستگی، احکام و شرایطی را که به موجب قانون بایستی تطبیق و اجرا کنیم، جمع‌بندی خواهیم کرد.

وی گفت: این واریز برای همه بازنشستگان و مستمری‌بگیران خواهد بود و با هماهنگی فنی با بانک، همین امروز به صورت کامل به حساب همه بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز تأمین‌ اجتماعی واریز می‌شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : منیبیان

مطالب مرتبط